KitchenAid 5KHM9212E Ocena produktu:

od 520,59 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: KitchenAid
  • Kategoria: Miksery
  • Rodzaj: ręczny
  • Ilość prędkości: 9
  • Moc: 85 W
  • Kolor: czarny, grafitowy, czerwony, kremowy
Oferty (13)
Opis produktu

Ręczny mikser, 9–cio biegowy z dokładnym sterowaniem elektronicznym i funkcją miękkiego startu. To lecz zaskakująco silne urządzenie do ubijania, mieszania i wyrabiania mas. Wyekwipowany w wydajny silnik prądu stałego, który dzięki elektronicznemu czujnikowi dostosowuje swoją moc do obciążenia i utrzymuje ustawioną szybkość niezależnie od konsystencji przetwarzanej masy, poradzi sobie korzystnie zarówno z gęstym ciastem, jak i ciężką masą pasztetową.

Praca z mikserem ręcznym KitchenAid jest komfortowa, bo jest wyekwipowany w: - Funkcję „miękkiego startu" dla każdej z 9-ciu szybkości, dzięki której unika się rozchlapywania, a także pylenia sproszkowanych części podczas dodawania.

- Czytelny wyświetlacz poziomu prędkości, wyekwipowany w białe diody LED - po jednej dla każdej z wybranych prędkości, - duży przycisk wyboru szybkości i uwalniający narzędzia. - Miękką w dotyku rączkę i obrotową końcówkę przewodu zasilającego, zapobiegającą jego plątaniu się.

- Opływowy kształt, ułatwiający utrzymanie w czystości. 2 mieszadła ze stali rdzoodpornej Do przygotowania ciasta na ciasteczka i masy biszkoptowych. 2 haki ze stali nierdzewnej Do zagniatania ciast drożdżowych, a także chlebowych.

16-prętowa rózga Do ubijania śmietanki, białek jaj, sosów oraz puddingów. Nasadka miksująca Do przygotowania koktajli mlecznych i owocowych, sosów do sałat i dressingów. Bawełniany pokrowiec Do przechowywania akcesoriów....

Podobne produkty w kategorii Miksery