Morphy Richards 400015 Ocena produktu:

od 348,68 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Morphy Richards
  • Kategoria: Miksery
  • Rodzaj: ręczny
  • Kolor: biały, czerwony
Oferty (6)
Opis produktu

TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Mikser składany Total Control z technologią SMART Response to progresywna i unikatowa propozycja producenta Morphy Richards. Program miksera składa się z dwóch trybów asygnowanych do miksowania kremów i ciast.

Dzięki sześciu programom i trzem rodzajom końcówek wybierzesz stosowny dla Twojego przepisu poziom miksowania. Po złożeniu wymiar miksera zniża się aż o 1/3. Złożony mikser umieścisz w funkcjonalnym schowku, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo miejsca w kuchni.firma Morphy Richards produkuje niepokaźne urządzenia gospodarstwa domowego bezustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i funkcjonalnym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości pań - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną pozwalają na oszczędność czasu, a także odciążenie z codziennych obowiązków.

firma pochodzi z dużej Brytanii, gdzie jest szczególnie modna i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej towar.dane techniczne:- Moc: 300 W- 6 poziomów prędkości- W zestawie: 2 ubijaczki, 2 haki do zgniatania, 2 końcówki do mieszania, książeczka z przepisami- 3 typy końcówek: do mieszania, miksowania i ubijania; można myć je w zmywarce- Misa o pojemności 3,5 l wytwarzana ze stali szlachetnej, można ją myć w zmywarce- 2 samoczynne programy- Możliwość złożenia, dzięki czemu rozmiar miksera zmniejsza się o 1/3Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Miksery