Zelmer 481.4 Ocena produktu:

od 75,00 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Zelmer
  • Kategoria: Miksery
  • Rodzaj: ręczny
  • Ilość prędkości: 5
  • Moc: 400 W
  • Kolor: szary, biały, brązowy, ivory, zielony, grafitowy
Oferty (5)
Opis produktu

mocny i ergonomiczny Ten mikser z całą pewnością ułatwi Twoją codzienną pracę w kuchni. Może wyręczyć cię w miksowaniu różnych składników, przygotowywaniu ciast czy kremów. Jego uniwersalny design wkomponuje się w każdą kuchnię.

solidna i trwała pokrywa pozwoli cieszyć się nim przez długie lata. 5 stopni szybkości ZELMER ZHM1204S to ręczny mikser w odcieniu symbio i mocy 400 W, dzięki czemu może pracować długo i efektywnie na najwyższych obrotach.

Użytkownik ma do wyboru 5 prędkości pracy miksera, dostosowywane stopniowo oraz funkcję turbo dla bardziej wytrzymałych produktów. W prędki i nieskomplikowany sposób połączysz wszystkie potrzebne komponenty. Antypoślizgowa rączka ZELMER ZHM1204S posiada otwartą rączkę, która pozostała pokryta specjalnym antypoślizgowym materiałem zabezpieczającym przed wyślizgnięciem się miksera z ręki.

Mikser wyekwipowany jest w trzepaki ze stali nierdzewnej i tarczę przecierającą. Przycisk zwalniający końcówki pozwoli w łatwy sposób wymienić końcówki. Może pracować stojaku Ten mikser przystosowany jest jeszcze do pracy na odpowiednim stojaku.

Wówczas ZELMER ZHM1204S pracuje w sposób wahadłowy. Może pracować także z nasadką miksująca, a także z kubkiem miksującym....

Podobne produkty w kategorii Miksery