Bosch GBH 2-28 F Ocena produktu:

od 957,31 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Młotowiertarki
  • Moc: 880 W
  • Napięcie zasilania: 230 V
  • Typ akumulatora: Li-Ion
Oferty (5)
Opis produktu

Młot udarowo-obrotowy GBH 2-28 F z uchwytem SDS-plus firmy Bosch.Jest to trwałe, skuteczne narzędzie z silnikiem o mocy 880 W. Wspaniale pasuje do wszystkich prac budowlanych, renowacyjnych i remontowych.umożliwia wiercenie w betonie, stali i drewnie.

Istnieje możliwość zastosowania młota do dłutowania.funkcjonalny uchwyt w znacznym stopniu obniża drgania przenoszone na przegub dłoni, powiększając komfort pracy.Kolejnym atutem tego narzędzia jest sprzęgło przeciążeniowe, broniące użytkownika w przypadku zablokowania się wiertła.

wykorzystanie specjalnego uchwytu SDS-Plus pozwala na szybką, beznarzędziową zamianę końcówek roboczych. Młot udarowo-obrotowy GBH 2-28 F choćby najmocniej wymagających użytkowników.Siła udaru wynosi 3,2 J.

ilość udarów przy nominalnej szybkości obrotowej: 0 - 4000 udary/min. Nominalna szybkość obrotowa 0 - 900 min-1Maks. Średnica wiercenia w stali: 13 mm,Maks. Średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,Maks. Średnica wiercenia w betonie: 28 mm,Maks.

średnica wiercenia w betonie koronkami: 68 mm.W komplecie 3 wiertła do betonu o średnicy 6 mm, 8 mm, 10 mm, a także dłuto.Waga 2.9 kg*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wytworzonej poprzez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.bosch-professional.com/warranty.Do rejestracji potrzebny jest dowód zakupu i numery seryjne z zakupionego urządzenia.Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Najważniejsze parametry: - blokada obrotów do dłutowania - tulejka kulkowa uniemożliwia zerwaniu kabla - obrotowy szczotkotrzymacz (taka sama moc przy obrotach w prawo i w lewo) - sprzęgło przeciążeniowe chroniące użytkownika i urządzenie - płynna regulacja szybkości obrotowej pozwala na czyste nawiercanie - najszybsze tempo wiercenia i najwyższa wydajność dłutowania w tej klasie sprzętów - o 25% dłuższa żywotność w przypadku innych młotów udarowo-obrotowych tej klasy i pokaźniejsza ekonomiczność - o 27% niższy poziom drgań aniżeli w poprzednim modelu dzięki aktywnemu systemowi tłumienia drgań

Podobne produkty w kategorii Młotowiertarki