Dedra DED7850 Ocena produktu:

od 321,99 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: Dedra
  • Kategoria: Młotowiertarki
Oferty (3)
Opis produktu

Młotowiertarka przez obszerne "M", to kompaktowe urządzenie, które w połączeniu z akumulatorem 4,0Ah w pełni ukazuje swój potencjał w trakcie pracy. Atrybuty urządzenia świadczą o tym, iż poradzi sobie w najcięższych pracach, moc udaru 1,8J o pokaźnej częstotliwości 0-5500 uderzeń/min i szybkości obrotowej 1500 min-1.

Maksymalne średnice wiercenia w drewnie to 26mm, w betonie 20mm i w metalu 13mm. Warto wspomnieć o trzech trybach pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie, ponadto z możliwością zablokowania dłuta w adekwatnej pozycji, podświetleniu LED i uchwyt redukujący przenoszenie drgań.

seria SAS+ALL charakteryzuje się kompatybilnością z uniwersalnymi akumulatorami Dedry. Narzędzia tej kolekcji są sprzedawane w ciekawych cenach bez baterii i ładowarki w zestawie. Możemy więc skompletować dużo taniej cały pakiet narzędzi, do których będziemy używali zamiennie raz kupionych akumulatorów uniwersalnych pasujących do wszelkich narzędzi i jednej ładowarki (dostępne na innej stronie naszego sklepu).

genialne rozwiązanie. Każdy ma zapewne w garażu dużo ładowarek i akumulatorów i trudno spamiętać, które są do czego. Jedna ładowarka i kilka uniwersalnych akumulatorów na zmianę, pasujących do całej serii narzędzi SAS+ALL to strzał w dziesiątkę.

Producent: Dedra Numer artykułu: DED7048 ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 4 Napięcie: 18 ilość obrotów na minutę: 1500 Maksymalna średnica wiercenia w metalach: 13 Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 20 Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 26 liczba uderzeń na minutę: 5500 Energia udaru: 1,8 nadaje się do: DED7034 Funkcje: 4 Podświetlenie: LED Waga: 3,5kg Wyposażenie podstawowe: Rękojeść boczna Ogranicznik głębokości wiercenia Model bez akumulatora i ładowarki

Podobne produkty w kategorii Młotowiertarki