Eureka Mignon

chwilowy brak towaru

  • Producent: Eureka
  • Kategoria: Młynki do kawy
EUREKA MIGNON SPECIALITA - GOURMET GREEN

Młynek Eureka Mignon jest bez wątpienia najbardziej tradycyjnym, kompaktowym, a co najważniejsze domowym młynkiem do kawy. Niezmienny zarys i prostota, stanowi swego rodzaju wizytówkę producenta Eureka, przez którą znana jest na całym Świecie. W wersji SPECIALITA młynek nabiera wszechstronności, oferując nam wachlarz usprawnień i udogodnień.

Kluczową innowacją w modelu Mignon SPECIALITA jest dotykowy panel, umieszczony bezpośrednio na zsypie kawy. W prosty i intuicyjny sposób możemy zaprogramować pojedynczą czy także podwójną dozę kawy. Na wyświetlaczu wyszukamy również stan licznika danej dozy, jak i funkcję mielenia ciągłego.

regulowany uchwyt widelcowy i specjalny zaczep umieszczony tuż pod zsypem, to kolejny atut młynka. Bezproblemowo możemy przystosować wysokość zsypu tak, aby po umieszczeniu w nim naszej kolby, bez obaw puścić ją i rozpocząć cykl mielenia. Czysta oszczędność czasu i wygoda.

Eureka Mignon w kawowym świecie rozsławiła się swoją uniwersalnością, pod względem przemiału kawy. Za pomocą tego młynka dopasujemy mielenie do każdej metody parzenia kawy - od espresso, do Chemex'a. Dzięki zastosowaniu specjalnej śruby mikrometrycznej, przemiał regulujemy przy pomocy bezstopniowego pokrętła, które ma oznaczenia numeryczne grubości mielenia.
Za mielenie odpowiadają płaskie żarna z utwardzonej stali, o średnicy 55 mm, które dają całkiem imponujące efekty. W sytuacji mielenia kawy pod espresso, efektywność młynka to około 1,4 - 1,8 g/s (gramów kawy na sekundę). Przy przemiale do metod alternatywnych (grubszy przemiał) młynek osiąga tempo 1,9 - 2,5 g/s.

Szczególną uwagę zwraca jakość wykonania młynka. Ponadczasowy styl i bezkompromisowe wzornictwo powoduje, że nie musimy się martwić o miejscem na blacie - młynek jest wyjątkowo kompaktowy
Eureka Mignon SPECIALITA dostępna jest w wielu wersjach kolorystyczny, co daje nam możliwość wręcz świetnego dobrania koloru do swego gustu.

Ważne są na dodatek dopełniające parametry takie jak:

• system Silent Technology, który poprzez użycie anty-wibracyjnego systemu, redukuje głośność w trakcie pracy choćby do 20 dBm, co czyni go jednym z najcichszych młynków.

• system Espresso & Brew, który pozwala na nam mielenie kawy pod espresso, jak i metody alternatywne.

ACE System - system przeciw zbrylaniu i elektryzowaniu się kawy mielonej, którą uzyskujemy.

dane techniczne

Podobne produkty w kategorii Młynki do kawy