Łucznik CG-001 Ocena produktu:

od 59,00 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Łucznik
  • Kategoria: Młynki do kawy
Oferty (3)
Opis produktu

Nic nie może równać się z zapachem świeżo zmielonej kawy... Gdy wstajesz z rana, a przed Tobą kolejny dzień pracy, poranna kawa doda Ci niezbędnych na cały dzień sił.

Młynek CG-001 to klasyczne urządzenie do mielenia kawy i przypraw dla twojego domu!

Pojemny zbiornik pozwoli na zmielenie aż 55-60 gram wszystkiego typu ziół, orzechów, przypraw i oczywiście ulubionej kawy, jest to równowartość 20 łyżeczek, co powinno wystarczyć dla nawet osoby z obszernymi wymogimi wobec tego typu urządzenia.

Moc młynka zapewni prędkość i wygodę wykorzystywania. Jedna minuta pulsacyjnej pracy urządzenia wystarczy, żeby twoja kawa była drobno zmielona i pełna aromatu, a Ty szczególnie prędko możesz się cieszyć smakowaniem tego niesamowitego nektaru, którym jest kawa. Oczywiście możesz także posiadać kawę grubo zmieloną bądź średnio zmieloną. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Za precyzyjne działanie młynka odpowiada jego dwuskrzydłowe ostrze wytworzone ze stali rdzoodpornej, które zapewnia wysoką jakość i odporność urządzenia, które to urządzenie docenisz, używając młynka do kawy przez nad wyraz długi czas.

Mechanizm blokujący pracę młynka, w trakcie gdy pokrywa nie jest poprawnie założona, wpływa na bezpieczeństwo stosowania, dzięki czemu mamy pewność, kiedy używamy młynka poprawnie, a kiedy nie.

Młynek do kawy posiada 24 miesięczną gwarancję oraz instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać poprzez wykorzystywaniem sprzętu.

Zasilanie: sieciowe

objętość zbiornika: 60 g.

Moc maksymalna: 160 W

Tryby pracy: pulsacyjny

zastosowanie młynka: kawa, przyprawy, zioła, orzechy

Gwarancja: 24 miesiące

Instrukcja obsługi: w języku polskim

Podobne produkty w kategorii Młynki do kawy