• Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 9.3 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 200 bar
  • Maksymalna temperatura wody: 30 °C

URZĄDZENIE Z NOWYM WYPOSAŻENIEM EASY!Force & EASY!Lock

nowe, ciśnieniowe urządzenia Kärcher klasy super są bardzo mocne i trwałe a jednocześnie proste w obsłudze. Z uwagi na wysoką wydajność powierzchniową i mocną, bezawaryjną konstrukcję urządzenie idealnie spełni oczekiwania w branży remontowo-budowlanej, w przemyśle, leśnictwie oraz wielkoobszarowym rolnictwie. System podawania środków zmiękczających wodę zabezpiecza urządzenie przed podaniem niewłaściwie dobranego środka. Pokrętło serwisowe pozwala na dobór stopnia zmiękczania wody, który należy zintegrować do stopnia twardości wody podawanej do urządzenia. Po wyborze stopnia zmiękczania HDS automatycznie dozuje właściwą liczba środka zmiękczającego (RM 110/ RM 111 ASF), który zapobiega odkładaniu się kamienia kotłowego i korozji. Urządzenie może pracować w trybie eco!efficiency, po wybraniu którego podgrzewa wodę tylko do temperatury 60°C, co skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo zmniejszając jego zużycie o około 20%.


W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force wykorzystujący siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wodyzmniejszyć siłę niezbędną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

postępowy system połączeń EASY!Lock drastycznie zmniejsza czas choćby do 5x podłączania i rozłączania w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując równocześnie odporność i solidność.


Opis:

Urządzenia ciśnieniowe z podgrzewaniem wody Kärcher niosą ze sobą 6 cech eksponujących je na rynku urządzeń:
1. Ochrona środowiska
szczególnie sprawna funkcja ECO, pokrętło serwisowe dla ustawiania poziomu twardości wody, turbodmuchawa, staranne dozowanie detergentów, optymalna technika kotła grzewczego, sprawna pompa ciśnieniowa.
2 Prosta obsługa
Centralnie umieszczony, przezroczysty panel kontrolny zaprojektowany dla instynktownej obsługi, uchwyty na lancę spryskującą, ekran LED.
3. Efektywność czyszczenia
Wysoka produktywność mycia gwarantowana jest przez opatentowaną technologię dysz, ceramiczne tuleje, turbodmuchawę i wysoce produktywną pompę ciśnieniową.
4. Mobilność
Nowa koncepcja podwozia z dwoma przednimi kółkami samonastawnymi; wielkimi ogumowanymi kołami tylnimi. Ergonomiczne uchwyty, podwozie dostosowane do podnoszenia wózkiem widłowym, punkty zaczepu taśm zabezpieczających w transporcie – wszystko to zapewnia najwyższą swobodę w manewrowaniu urządzeniem.
5. Bezpieczeństwo
Ciągły monitoring spalin, niepodatna na korozję, trwała i wytrzymała pokrywa, system ochrony urządzenia, trójtłokowa pampa osiowa z tulejami ceramicznymi, odporny na wysokie temperatury króciec spalinowy.
6. Prosty serwis
wygodny dostęp do wszelkich podzespołów urządzenia takich jak pompa, silnik, kocioł grzewczy sprawia, iż naprawy nie są czasochłonne.cych w transporcie – wszystko to zagwarantuje najwyższą swobodę w manewrowaniu urządzeniem.

Więcej o nowy systemie wyposażenia EASY! - kliknij


Wyposażenie standardowe


Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe