Karcher HD S-8/18 4 M Ocena produktu:

od 15030,60 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Moc: 5.5 kW
  • Ciśnienie maksymalne: 180 bar
  • Wydajność tłoczenia: 800 l/h
  • Maksymalna temperatura wody: 30 °C
Oferty (5)
Opis produktu

W pakiecie z RM 31 eco!efficiency 10l 6.295-647.0, RM 81 eco!efficiency 10l 6.295-643.0, pianownicą 2.112-017.0, szybkozłączką żeńską 2.115-000.0, dwoma szybkozłączkami męskimi 2.115-001.0 i dwoma kanistrami 9.537-669.0 Urządzenie cechuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania i wyjątkową mobilnością i łatwością manewrowania (m.in.

dzięki przeniesieniu środka ciężkości). Przed odkładaniem się kamienia kotłowego i korozją bronią urządzenie środki zmiękczające wodę (RM 110 i RM 111 ASF). Po wsunięciu butelki ze środkiem w specjalną kieszeń urządzenie identyfikuje go dzięki chipowi umieszczonemu w opakowaniu.

W razie braku środka pielęgnacyjnego urządzenie powiadamia konieczność wymiany butelki. Dokładny filtr wody montowany na wejściu broni pompę przed skażeniami z wody. Można go łatwo wymontować i wyczyścić, co widocznie powiększa jego wydajność.

detektor temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i poprzez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej.

Po włączeniu funkcji eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę tylko do temperatury 60°C, co skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń, a równocześnie pozwala oszczędzać paliwo obniżając jego zużycie do około 20%.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced. Technika EASY!Force redukuje siłę niezbędną do utrzymania spustu pistoletu do zera. W dodatku urządzenie ma system mocowania wyposażenia EASY!Lock zezwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie tradycyjny system gwintów.

atrybuty I atuty efektywne W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo – nawet o 20%. Maksymalna skuteczność Wysokowydajna technologia palnika.

4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik dostosowany do długiej pracy Bezpieczne używanie staranny filtr wody montowany na wejściu chroni pompę przed zanieczyszczeniami z wody. Czujka temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, gwarantując bezpieczeństwo użytkownikowi.

SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i poprzez to wydłuża żywotność wszelkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej. Komfortowe w przechowywaniu Bezpieczne miejsce do przechowywania akcesoriów i środków czyszczących.

ergonomiczne uchwyty na obudowie. Przenośne obszerne koła. Udogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np. Krawężniki. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Wyposażenie Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced Wąż wysokociśnieniowy, 10 m Lanca spryskująca, 1050 mm Dysza power Zbiornik na środek czyszczący, środek zmiękczający, a także zbiornik paliwa napełniane z zewnątrz Panel kontrolny z diodami sygnalizującymi automatyczne zniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia Wtyczka ze zmiennikiem biegunów (trójfazowe) Układ kontroli serwisowej z wyświetlaczem LED Dwa zbiorniki na detergenty Zabezpieczenie przed pracą na sucho

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe