Karcher K3 Full Control Ocena produktu:

od 540,90 PLN

oszczędzasz do 52%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Maksymalna temperatura wody: 40 °C
Oferty (11)
Opis produktu

krótki czas przygotowania do pracy, wygodna mobilność i niewielki ciężar charakteryzują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest funkcjonalność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie świetnie sprawdzi się w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia przez obracanie. Pozwala to dopasować cechy strumienia do solidnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nietrudny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na kabel zasilający albo wąż wysokociśnieniowy. Obszerne koła, a także praktyczny uchwyt prowadzący upraszczają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

cechy i mocne strony

  • Quick Connec. TUmożliwia nietrudne przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • obfity hak na obudowie gwarantuje wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalająpołączyć je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun pozwala na wybór adekwatnego ustawienia.

    Wyposażenie standardowe.

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe