Karcher K5 Full Control Home Ocena produktu:

od 1275,90 PLN

oszczędzasz do 36%

 • Producent: Karcher
 • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
 • Moc: 2.1 kW
 • Ciśnienie maksymalne: 145 bar
 • Wydajność tłoczenia: 500 l/h
 • Maksymalna temperatura wody: 40 °C
Oferty (12)
Opis produktu


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU charakterystycznYM i na dodatek

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
gwarantująca wiekszą elastyczność pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Nietrudne podłączenie między pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
funkcjonalna budowa usprawniająca obsługę. Uniwersalne - do wszelkich typowych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
asygnowana jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki czemu detergent nie jest transportowany poprzez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do komfortowego przechowywania wyposażenia sprzętów wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Znakomicie broni szczotki myjące przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia tworzyw sztucznych o niepowtarzalnej formule 3 w 1 likwiduje brud, broni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o niepowtarzalnej formule 3 w 1 bezawaryjnie usuwa brud, pielęgnuje i chroni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Pojemność 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów o oryginalnej formule 3 w 1 efektywnie eliminuje choćby najmocniej uporczywe zabrudzenia. W dodatku istotnie przyspiesza proces schnięcia. Pojemność 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o lepszej formule aktywnie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). Znakomicie sprawdza się w myciu pojazdów i wodoodpornych powierzchni wokół domu. Objętość 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do przystępnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa sztucznego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to bardzo mocna i bezawaryjna maszyna zaopatrzona w chłodzony wodą, trwały silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był możliwie najkorzystniejszy.

W pakiecie do czyszczenia domu perfekcyjnie nadającym się do czyszczenia znacznych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Pakiet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l) oraz przystawki T-Racer T 350, która pozwala na czyszczenie obszerniejszych, płaskich powierzchni w czasie wyraźnie krótszym za pomocą lancy.

K 5 Full Control Home doskonale nadaje się do mycia:
 • samochodu
 • elewacji
 • podjazdu
 • bram garażowych
 • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajądopasować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest zawsze pod ręką idostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i wygodna aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean zezwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą zamianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Kärcher nieszablonowe rezultaty czyszczenia i bezpieczeństwo samych maszyn.

atrybuty i atuty K 5 Full Control Home

 • Silnik chłodzony wodą
 • Podawanie środka czyszczącego przez system Plug 'n' Clean
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Bogate wyposażenie standardowe

WYPOSAŻENIE typowE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do prędkiego i produktywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają efektywność czyszczenia choćby 10-krotnie, a sprawnie broni przed rozpryskami wody. Wygodne uchwyty zezwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przypasować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 pasuje do wszystkich domowych sprzętów wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane fotografie są poglądowymi, w szczególności wyświetlane poprzez dany wyświetlacz/matrycę oraz elementy demonstrujące możliwości oferowanego towaru. Zawartość danego zestawu jest precyzyjnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania ochoczo na nie odpowiemy telefonicznie lub przez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Podobne produkty w kategorii Myjki ciśnieniowe