Garmin dezl 780 LMT-D Ocena produktu:

od 1599,00 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: brak
Oferty (4)
Opis produktu
Urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek z pokaźnym ekranem
  • Wysokiej jakości urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek z 7-calowym wyświetlaczem, zasilanym uchwytem magnetycznym, a także darmowymi i bezterminowymi aktualizacjami map
  • Wyznaczanie tras dla ciężarówek2Â z uwzględnieniem wymiaru pojazdu, masy i załadunku i z ostrzeżeniami dotyczącymi wysokości mostów, ostrych zakrętów, stromych nachyleń drogi i innych przeszkód
  • gratisowy dostęp do komunikatów drogowych, a także usług w czasie rzeczywistym dzięki aplikacji Smartphone Link
  • automatyczne powiadomienia usprawniają nieskomplikowane planowanie przerw, a katalog pomocy drogowej „Truck & Trailer Services” pozwala na przeszukiwanie postojów według producenta albo udogodnienia (np. „DKV” lub „prysznic”)
  • Steruj urządzeniem dēzl™ 780 przy pomocy głosu, korzystaj z funkcji zestawu głośnomówiącego Bluetooth®, funkcji powiadomień z telefon. Zaimplementowany moduł Wi-Fi® oferuje nietrudne aktualizacje map i oprogramowania bez konieczności korzystania z komputera.
  • Funkcja „Wyślij i nadzoruj” pozwala na dyspozytorom przesyłanie wiadomości tekstowych i adresów do kierowców, a także monitorowanie całej trasy.

Â

Urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek dēzl™ 780 LMT-D z 7-calowym ekranem dotykowym jest doskonałym towarzyszem podróży dla kierowców ciężarówek, którzy preferują urządzenia nawigacyjne z wielkim wyświetlaczem. Oprócz rewelacyjnej jakości map, nawigacji sterowanej głosem i progresywnych funkcji łączności urządzenie ma zasilany uchwyt magnetyczny, który umożliwia bezpieczne mocowanie i łatwe odłączenie, gdy wychodzisz z kabiny. Dzięki urządzeniu dēzl™ 780 LMT-D nie stracisz łączności, utrzymasz czujność i nie zjedziesz z drogi w trakcie długich tras

Aby pomóc Ci w pełni użyć możliwości wysokiej rozdzielczości wyświetlacza z funkcją zoomu poprzez rozciąganie, urządzenia dēzl™ 780 LMT-D wyekwipowane jest w fabrycznie załadowane mapy, które zawierają na dodatek ostrzeżenia dla samochodów ciężarowych dotyczące, np. Wysokości mostów, ostrych zakrętów, stromych wzniesień i nie tylko, które dotyczą większości głównych dróg i autostrad. Starczy wprowadzić dane dotyczące profilu pojazdu (takie jak wysokość, masa, długość, szerokość i dane o materiałach niebezpiecznych), żeby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru, masy i ładunku ciężarówki2.

Wyznaczanie tras

Urządzenie dēzl™ 780 jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, niebezpieczne zakręty, limity masy na większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu, żeby wyszukiwać optymalne trasy dla rozmiaru, masy i ładunku pojazdu. Dla większej wygody podstawowy profil ciężarówki pozwala zmianę rozmiaru przyczepy za pomocą jednego przycisku.

Â

bezpłatne usługi w czasie rzeczywistym

Co dzieje się na drodze przed Tobą? Smartphone Link to bezpłatna aplikacja przenośna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem dēzl™ 780 a smartfonem iPhone® albo smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie dēzl może odbierać aktualne informacje3, m.in o ruchu drogowym, fotoradarach i pogodzie.

Â

monitoruj trasę

Urządzenie dēzl™ 780 ma fabrycznie załadowany monitoring ciężarówek â€" rozwiązanie3, które umożliwia operatorom flot nieskomplikowane śledzenie kierowców i wysyłanie wiadomości zawierających, np. Informacje adresowe punktu docelowego. Kierowca może wybrać adres z odebranej wiadomości i bezproblemowo udać się w wyznaczone miejsce.

Â

nieskomplikowana nawigacja

Oprócz szczegółowych map oraz obfitego, czytelnego ekranu, urządzenie dēzl™ 780 jest zaopatrzone w wyjątkowo solidne głośniki, z których należycie słychać szczegółowe wskazówki dojazdu pomimo hałasu z zewnątrz.

wbudowana funkcja Planowanie podróży zezwala na tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie następnych podróży. Dzięki funkcji „Łatwe kształtowanie trasy”, można dodać punkt na mapie przez dotknięcie ekranu. Możesz dostosować trasę tak, aby zawierała wybrane drogi, miasta lub miejsca.

w trakcie jazdy funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu dostarcza komunikaty głosowe, a animowany model z jasnymi kolorowymi strzałkami wskazuje pas, który należy zająć, żeby wykonać następny manewr. Barwny widok photoReal wyświetla realistyczną grafikę zbliżających się skrzyżowań, upraszczając poruszanie się po nich. W dodatku widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy obraz skrzyżowań na autostradach. Wyświetlacz nawigacji urządzenia dēzl wyświetla także aktualną prędkość, ograniczenia szybkości, nazwę drogi albo ulicy, po której jedziesz i spodziewany czas przybycia na miejsce.

artykuł
producent
Kod producenta
010-01855-10
EAN
0753759207762
dane podstawowe
typ nawigacji
Ciężarowa
Czarny
Fizyczne ekran Funkcje
Albania
Andora
Austria
Azory
Baleary
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Gujana Francuska
Gwadelupa
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Irlandia Północna
Islandia
Kosowo
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Madera
Malta
Martynika
Mołdawia
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Reunion
Rumunia
Saint Barthelemy
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Walia
Węgry
obszerna Brytania
Włochy
Wyspa Man
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Normandzkie
Czas
Informacja dotycząca zbliżających się ostrych zakrętów
informacje o ograniczeniach prędkości
Obliczanie trasy alternatywnej
Omijanie trasy
Ostrzegawcze znaki drogowe
Planowanie trasy
Położenie
szybkość ruchu
Widok skrzyżowań
Własne punkty POI
Wyświetlanie mapy
Wyświetlanie strzałki
Wyznaczanie trasy
Zapisywanie i otwieranie tras
technologiczne
City Navigator NT
Dotykowy
kolorowy
Wewnętrzna pamięć
Zasilanie
Akumulator Li-Ion
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
00 800 441 24 54
Opis:
Aby skorzystać z usług serwisu, należy skontaktować się ze Wsparciem technologicznym pod bezpłatnym numerem:00 800 441 24 54lub przez mail:[email protected]

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa