• Producent: Modecom
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5 "
  • Mapy: Europa

Modecom Nawigacja FreeWAY SX2 + MAPFACTOR EUROPA Prosta droga do celu Prosto do celu stworzona z myślą o najmocniej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 2.0 to sugestia dla każdego kierowcy jednocześnie na bezkresne bezdroża, jak i gąszcz miejskich ulic Komfort użytkowania Urządzeniem steruje sprawny procesor Mstar MSB2531 znamionujący się wyjątkowo niskim poborem mocy.

widoczny ekran o przekątnej 5” TFT LCD doskonale pasuje do wnętrza samochodu, a jej jakość umożliwia korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Nie tylko nawigacja Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 2.0 to urządzenie, które oprócz swego podstawowego zadania – pokierowania bezbłędnie do celu – znamionuje się wieloma multimedialnymi funkcjami.

Na przykład dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może oglądać za pomocą urządzenia dokumenty lub po prostu radować się z lektury swojej ulubionej książki.

Nawigacja MODECOM FreeWAY SX2 również możliwość odtwarzania plików MP3 i MP4. MapaMap - Twój bezusterkowy pilot MapaMap jest mistrzowskim systemem nawigacji GPS, który poprowadzi użytkownika zakręt po zakręcie z komunikatami głosowymi do wybranego celu, uwzględniając korki na drogach w Polsce.

Dzięki funkcjom społecznościowym system ostrzega przed kontrolami drogowymi, fotoradarami, wypadkami oraz przekraczaniem dozwolonej szybkości. Nawigacja jest profesjonalnym rozwiązaniem asygnowanym do nawigacji samochodowej.

bezpłatna aktualizacja map Zachowaj aktualność swych map. Dzięki możliwości ich gratisowej aktualizacji poprzez 12 miesięcy od momentu pierwszego uruchomienia będziesz miał gwarancję,za każdym razem trafisz prosto do celu.

System Windows CE 6.0 Nawigacja FreeWAY SX 7.1 posiada zainstalowany uniwersalny i intuicyjny w obsłudze system Windows CE 6.0, który pozwoli Ci na instalację Twojej ulubionej mapy, takiej jak MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

Pełne odblokowanie... A wraz z nim oprócz możliwości uruchamiania innych systemów nawigacyjnych z pulpitu takich jak:AutoMapa, Igo, TomTom, MioMap, czy liczne programy użytkowe (notatnik, kalkulator, Word viewer, Excel viewer oraz inne).

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa