Navitel F150 EU Ocena produktu:

od 178,99 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Europa
Oferty (3)
Opis produktu

NAVITEL F150 to nawigacja łącząca rewelacyjną jakość ze genialną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę stosowania. Urządzenie eksponuje się bezusterkowym oprogramowaniem iilością dostępnych map.

innowacyjny i jednocześnie wysmakowany wygląd pozwala nadzwyczajne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Zaawansowana mapa Navitel za każdym razem umożliwi nam wyszukanie punktu docelowego, do którego chcemy dojechać.

Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, iż nie zgubimy drogi do wyróznionego miejsca. Urządzenie ma funkcję asystenta pasa ruchu – użytkownik podczas jazdy otrzymuje wyraźne powiadomienia o pasie ruchu, który należy zająć dojeżdżając do skrzyżowania.

Korzystając z tej opcji w nawigacji, choćby na nieznanym terenie nie ominiemy żadnego skrętu. Zastosowana baza fotoradarów –Gwarantowana bezpieczna jazda zgodnie z przepisami. Użytkownik w trakcie podróży uzyskuje ostrzeżenia o występujących na drodze fotoradarach.

Zachowując uzupełniającą ostrożność, nie narażasz się na koszty związane z mandatami. Rozbudowana baza adresów dostępna offline - to największy atut nawigacji samochodowej producenta Navitel. Fabrycznie zainstalowane mapy w urządzeniu powodują, iż użytkownik w trakcie jazdy czuje się wygodnie.

Dodatkowa funkcja w postaci zastosowanych punktów POI poinformuje nas o przystępnych atrakcjach turystycznych, bankomatach czy hotelach. Państwa wchodzące w skład wgranych map urządzenia Navitel F150: Białoruś, Polska, Słowacja, Ukraina, Czechy.

producent NAVITEL zagwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do bezpłatnych aktualizacji map poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Udoskonalenie oprogramowania pozwoli przemieszczać się szybciej i bezpieczniej, niezależnie od wyszczególnionej trasy.

Po ustawieniu stosownej dla użytkownika częstotliwości, nawigacja transmituje komunikaty głosowe poprzez radio samochodowe. Funkcja Audio Playera zezwala na odtwarzanie wybranej przez nas muzyki w trakcie podróży.

Nie obciążając urządzenia, dźwięk zachowuje najwyższą jakość....

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa