Navitel G550 Moto

chwilowy brak towaru

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 4.3 "

Nawigacja NAVITEL G550 MOTO NAVITEL G550 to nawigacja łącząca idealną jakość ze rewelacyjną ceną. Prostota obsługi oraz instynktowne menu gwarantują wygodę używania. Urządzenie wyróżnia się bezawaryjnym oprogramowaniem iilością dostępnych map.

W komplecie razem z nawigacją użytkownik uzyskuje dwa uchwyty - dzięki czemu montaż G550 będzie osiągalnynie tylko w motocyklu,jeszcze w kokpicie każdego samochodu. Nowoczesna mapa Navitel za każdym razem umożliwi nam wyszukanie punktu docelowego, do którego chcemy dojechać.

Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, iż nie zgubimy drogi do wyodrębnionego miejsca. Urządzenie ma funkcję asystenta pasa ruchu – użytkownik w trakcie jazdy uzyskuje znaczne powiadomienia o pasie ruchu, który należy zająć dojeżdżając do skrzyżowania.

Korzystając z tej opcji w nawigacji, choćby na nieznanym terenie nie ominiemy żadnego skrętu. Nawigacja G550 dysponuje ponadto pomiarowymi odcinkami na obszarze Polski. Zastosowana baza fotoradarów – Gwarantowana bezpieczna jazda zgodnie z przepisami.

Użytkownik podczas podróży uzyskuje ostrzeżenia o występujących na drodze fotoradarach. Zachowując uzupełniającą ostrożność, nie narażasz się na koszty związane z mandatami. Rozbudowana baza adresów dostępna offline - to największy atut nawigacji samochodowej producenta Navitel.

Fabrycznie zainstalowane mapy w urządzeniu powodują, że użytkownik w trakcie jazdy czuje się komfortowo. Dodatkowa funkcja w postaci wbudowanych punktów POI poinformuje nas o przystępnych atrakcjach turystycznych, bankomatach czy hotelach.

Państwa wchodzące w skład wgranych map urządzenia Navitel G550: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Watykan, Węgry, spora Brytania, Włochy, Wyspa Man.

producent NAVITEL zapewnia każdemu użytkownikowi dostęp do darmowych aktualizacji map przez cały czas eksploatacji urządzenia. Ulepszenie oprogramowania pozwoli przemieszczać się szybciej i bezpieczniej, niezależnie od wyznaczonej trasy.

Korzystając z technice Bluetooth użytkownik uzyskuje komendy głosowe przez słuchawki. Dzięki wbudowanemu FM Transmiterowi bez problemu złączysz się z radiem, uzyskując na dodatek dostęp do instrukcji lektora przez głośniki samochodowe....

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa