TomTom GO Professional 520 EU Ocena produktu:

od 1299,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: TomTom
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5 "
  • Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 px
  • Mapy: Europa
Oferty (3)
Opis produktu

mistrzowskie urządzenie nawigacyjne dla wielkich pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej szybkości ciężarówki, autokaru albo samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej produktywną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane praktyczne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

marka TomTom starannie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, aby sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz również skorzystać z mapy,odnajdzieć pobliskie miejsca. Aktualizacje przez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z zaimplementowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już niezbędny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek zawiadamia o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy złączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta umożliwia bezpieczniejszą jazdę, zawiadamiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie niejednokrotnie dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które oznajmia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany oraz czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla obszernych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla dużych pojazdów przystępne za darmo poprzez cały czas wykorzystywania towaru pozwalają na wybieranie najistotniej trafnych tras z precyzyjnym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków zarówno na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic przystępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje mobilnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania dłoni z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj usługi Siri i Google Now™ i mów do nich, korzystając z wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupien...

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa