TomTom GO Professional 6250 EU Ocena produktu:

od 1929,00 PLN

  • Producent: TomTom
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 6 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa
Oferty (2)
Opis produktu

Nawigacja TOMTOM GO Professional 6250 WiFi EU ( dożywotnia aktualizacja ) mistrzowskie urządzenie nawigacyjne dla pokaźnych pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy dopasowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej wydajną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane funkcjonalne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

marka TomTom dokładnie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, by sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz także skorzystać z mapy,wynajdzieć pobliskie miejsca. Aktualizacje poprzez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już niezbędny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek sygnalizuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy scalić się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta pozwala na bezpieczniejszą jazdę, oznajmiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie niejednokrotnie dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które oznajmia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany, a także czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla obszernych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla sporych pojazdów przystępne za darmo poprzez cały czas użytkowania artykułu pozwalają na wybieranie najszczególniej adekwatnych tras z skrupulatnym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków równocześnie na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje mobilnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach przystępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania dłoni z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj usługi Siri i Google Now™ i mów do nich, korzystając z zastosowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupienie się na drodze bez sięgania po smartfon.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym Urządzenie TomTom GO PROFESSIONAL pozwala pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić pojazd dzięki funkcji dzwonienia z zestawem głośnomówiącym. Wystarczy zjednoczyć urządzenie nawigacyjne ze smartfonem za pośrednictwem technice Bluetooth®, żeby wyświetlać na ekranie informacje o połączeniu.

Trzymaj ręce na kierownicy i wzrok na drodze. Planuj z aplikacją MyDrive Spokojnie zaplanuj trasę przy pomocy aplikacji TomTom MyDrive o każdej porze i w dowolnym miejscu, co pozwoli zaoszczędzić czas w trakcie jazdy.

Uwzględniaj preferowane drogi albo postoje i synchronizuj spersonalizowaną trasę z urządzeniem nawigacyjnym dla ciężarówek. Jesteś gotowy do drogi zaraz po wejściu do ciężarówki. Ruchomy uchwyt magnetyczny Specjalny magnetyczny uchwyt nietrudne mocowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL.

Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek możesz momentalnie wkładać i wyciągać z uchwytu jedną ręką. Znajdź znakomite miejsce w kabinie, mocując uchwyt do przedniej szyby lub deski rozdzielczej. Karta SIM i komplet transferu danychDokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność i uzyskuj aktualne dane drogowe TomTom Traffic, a także ostrzeżenia o fotoradarach bez ponoszenia dodatkowych kosztów obciążających rachunek telefoniczny.

Karta SIM i zestaw transferu danych są załączone do urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, co oznacza, iż już nigdy nie musisz się martwić o opłaty roamingowe zarówno w kraju, jak i za granicą.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa