VORDON Vordon 4.5 EU

chwilowy brak towaru

  • Producent: VORDON
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 4.5 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa

Nawigacja GPS Vordon 4,5" Bezpieczna droga do celu Podłącz i jedź! Nawigacja samochodowa Vordon 4,5" to innowacyjne urzadzenie, którego obsługa jest dziecinnie prosta. Wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu.

Dzięki bardzo instynktownemu interfejsowi ekspresowo wyruszysz w trasę. Omijaj korki Z Vordon 4,5" wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób by ominąć miejskie korki. Nawigacja na bierząco analizuje obecnie panujące warunki a nastepnie zmienia drogę tak, by móc luźno poruszać się po zakorkowanym mieście.

Oszczędzaj swój czas i paliwo. Pełne odblokowanie Urządzenie jest w pełni odblokowane. Oznacza to, iż nie posiada ograniczeń dotyczących instalacji mapy. Dzięki temu możesz instalować dowolne systemy nawigacyjne, takie jak AutoMapa, Igo, TomTom, MioMap i cieszyć się ulubioną mapą.

Dzięki odblokowaniu nawigacja staje się drobnym tabletem - możesz słuchać muzyki, oglądać filmy. To wszystko w tak komaktowym urządzeniu. Czas na multimedia podczas długiej podróży docenisz multimedialne funkcjonalności nawigacji Vordon.

kupując to kompaktowe urządzenie uzyskasz dostep do tysięcy gier, filmów, zdjęć czy książek na wyciągnięcie ręki. Nawigacja obsługuje pliki muzyczne w modnych formatach audio (MP2, MP3, WAV, ACC, WMA), pliki graficzne w formatach JPG, JPEG, BMP oraz PNG i filmy w formatach MPEG 1/2/4, MJPG, H263 i H264.

Kto powiedział, iż podróże muszą być nudne? Koniec z płaceniem mandatów! W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie szybkości.

zastosowany transmiter FM Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu przy pomocy zaimplementowanego transmitera FM w GPS Vordon. Proste podłączenie pozwoli Ci radować się Twoimi ulubionymi utworami przystępnymi łatwiej niż kiedykolwiek.

staranna mapa Europy Nawigacja Vordon 4,5" posiada wgraną jedną z najmocniej szczegółowych map Europy. Oparte są one na serwisie OpenStreetMap, który gwarantuje dożywotnią, gratisową aktualizację. Chcesz przekonać się na własne oczy jak skrupulatne są mapy? Wejdź na www.openstreetmap.org.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa