240 ss2 es marki Kobra Ocena produktu:

od 2850,00 PLN

  • Producent: Kobra
  • Kategoria: Niszczarki
  • Pojemność kosza: 35 l
  • Szerokość wejścia: 240 mm
  • Funkcje: cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych
  • Rodzaj cięcia: paski
Oferty (6)
Opis produktu

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Kobra używając kodu kobra3 w koszyku sklepu. Niszczarka Kobra 240 SS2 ES asygnowana do użytku w średniej wielkości biurach, rejestracjach, a także urzędach.

konkretna i trwała do niszczenia obszernej ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami. Szerokość szczeliny wejściowej 240 mm, przy jednokrotnym podaniu niszczy 15 arkuszy papieru, tnąc na cienkie paski 1,9 mm.

Niszczarka innowacyjny System Energy Smart charakteryzujący się dużą oszczędnością energii, za sprawą funkcji stand-by niewielkiemu poborowi mocy. Automatyczny start/stop usprawnia płynne funkcjonowanie pracy przy niszczeniu dokumentów.

Wyjątkowo cicha niszczarka w dodatku została umocniona systemem SPPU – Super Potential Power Unit, cichy system napędu nie rozprasza innych przy realizowaniu obowiązków, poziom głośności 55 dba. Niszczarka wyekwipowana jest w wytrzymały silnik z systemem chłodzenia, przypasowany do pracy ciągłej poprzez 24 godziny na dobę.

Trwałe noże wytrzymałe na zszywki i spinacze. Zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem. Samoczynne odcięcie zasilania w przypadku zaklinowania papieru, podniesionej pokrywy lub wyjęcia pojemnika na ścinki.

wyekwipowana jest wyjmowany kosz o obszerności 35l. Ponadto zainstalowana dioda informuje o wyjętym koszu. Nieskomplikowane niszczenie szerokich wydruków komputerowych. Zamocowane jednostajne koła pozwolą nam swobodnie przemieścić sprzęt.

rozmiary niszczarki: długość 37 cm, szerokość 33 cm, wysokość 56 cm. Waga niszczarki: 14 kg Moc urządzenia: 460 W Gwarancja: 3 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące. Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Podobne produkty w kategorii Niszczarki