• Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

wykwintny i skuteczny oczyszczacz powietrza z postępową technologią Plasmacluster oraz funkcją inteligentnego nawilżania. Oferuje możliwość stałego monitorowania czystości i wilgotności powietrza. Dzięki jonom Plasmacluster produktywnie usuwa zgubne drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,także z trudno przystępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i dzianin.

wyśmienicie usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Zamontowane kółka czynią urządzenie jeszcze bardziej przenośnym, a na nowo zaprojektowany zbiornik na wodę zezwala na utrzymanie najwyższej higieny w jego wnętrzu.

nadzwyczajny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest świeże i czyste powietrze o stosownej i wygodnej wilgotności.

Specjalne programy, pozwalające zlikwidować alergeny z wnętrza - takie jak kurz i pyłki, dzięki temu powietrze staje się przyjazne dla alergików. Wyświetlacze oczyszczaczy powietrza Sharp pokazują szczegółowe dane na temat stopnia skażenia i poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Inteligentny system zastrzeżony przez markę Sharp, który pomaga likwidować przykre zapachy, alergeny, bakterie, 99% wirusów a choćby roztocza unoszące się w powietrzu w całym pomieszczeniu. Dzięki czemu Twój dom będzie pełen świeżego i czystego powietrza....

Podobne produkty w kategorii Oczyszczacze powietrza