Karcher SC 2 Ocena produktu:

od 399,00 PLN

oszczędzasz do 52%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Odkurzacze przemysłowe
  • Moc: 1500 W
Oferty (15)
Opis produktu

WSZECHSTRONNA I KOMPAKTOWA Parownica KARCHER SC 2 cechuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem sprawnie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów.

Mocowanie Easyfix to nowy system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez zapotrzebowania schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem.

Parownica KARCHER nieprzeciętnie sprawdza się na wszelkich wodoodpornych powierzchniach. Czyści podłogi, kafelki na ścianach, kabiny prysznicowe i sanitariaty, lustra, okna, piekarniki, blaty kuchenne, okapy, kaloryfery oraz nieznaczne elementy takie jak armatura czy fugi.

Bez krzywdzącej chemii i przy minimalnym zużyciu wody, a więc oszczędnie i ekologicznie. Akcesoria do parownicy można przechowywać na urządzenius komfortowe przechowywanie akcesoriów i dyszy podłogowej na urządzeniu KARCHER podczas przerw w pracy.

pakiet do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada przy pomocy rzepa optymalne rezultaty czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg twardych dzięki produktywnej technice lameli. Zmiana pada z mikrofibry bez kontaktu z brudem.

Łatwe mocowanie pada na dyszy dzięki rzepowi. Ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią i nietrudne operowanie dzięki ruchomemu przegubowi. Blokada pistoletu parowego Bezpieczna blokada broni przed przypadkowym naciśnieciem pistoletu parowego np.

przez dzieci....

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze przemysłowe