Ariete 2711 Ocena produktu:

od 899,99 PLN

  • Producent: Ariete
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Poziom hałasu: 67.6 dB
  • Pojemność worka/pojemnika: 0.5 l
  • Wysokość: 9.4 cm
  • Szerokość: 34 cm
Oferty (2)
Opis produktu

Odkurzanie bez ograniczeń wspaniały do prędkiego i wydajnego sprzątania. Odkurzacz ARIETE 2711 Briciola to bezworkowy odkurzacz automatyczny, który perfekcyjnie pasuje to prędkiego i skutecznego sprzątania.

Odkurzacz jest znakomitym pomocnikiem do czyszczenia dywanów, paneli, parkietów, linoleum, posadzek itp. To w pełni automatyczny robot czyszczący, który wyręczy Cię w codziennym sprzątaniu. Zasilanie akumulatorowe Model 2711 Briciola to przedstawiciel najnowszej generacji odkurzaczy opartych o zasilanie akumulatorowe.

Nie ma kabla, który ograniczałby ruchy czy też zasięg sprzątanej powierzchni. Zastosowany akumulator po ok. 3,5 godzinach ładowania zapewnia pracę do 90 minut. Odkurzacz sam w razie konieczności wraca do stacji dokującej.

Sześć programów odkurzania Odkurzacz ARIETE 2711 Briciola wyekwipowano w 6 programów umożliwiających odkurzanie maksymalnej przestrzeni. Użytkownik ma do wyboru pomiędzy innymi program losowy, wówczas urządzenie przemieszcza się w losowym kierunku, program spiralny, w którym odkurzacz pracuje po kole, zwiększając stopniowo jego promień, a także program wzdłuż ścian.

Skuteczne szczotki Z czujnikami antykolizyjnymi, a także czujnikami krawędzi. Urządzenie ma pływającą szczotkę główną, która znakomicie dopasowuje się do nierównych powierzchni, a także dwie boczne szczotki, które odpowiadają za produktywne czyszczenie wzdłuż ścian.

Czujniki antykolizyjne, a także czujniki krawędzi ochronią odkurzacz przed upadkiem ze schodów, a także ewentualnym zderzeniem z meblami czy także ścianami. Filtr HEPA Odkurzacz ARIETE 2711 Briciola ma podwójny filtr HEPA, zatrzymujący 99,97% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

Dzięki ARIETE 2711 Briciola możesz radować się czystym powietrzem w swoim domu. Spory 0,5-litrowy pojemnik na kurz pozwala na dłuższa pracę odkurzacza bez konieczności opróżniania zbiornika. A pilot zdalnego sterowania pozwoli zaplanować pracę urządzenia choćby z kilkugodzinnym opóźnieniem....

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze