Gorenje VCEA 22 Ocena produktu:

od 608,99 PLN

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Kolor: srebrny, czerwony
Oferty (2)
Opis produktu


Wybrane atrybutyWaga [kg] 5 kg
typ Workowy
Filtr HEPA Tak
Poziom hałasu [dB] 65 dB
GORENJE VCEA22GLBU ze szczotką XpandZone

nowoczesnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Zarys kanałów powietrznych w szczotce zezwala na słuszne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku skuteczności. Oznacza to produktywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.


Dodatkowa szczotka do parkietu

Dodatkowa szczotka parkietowa jest świetnym rozwiązaniem jeżeli nasza podłoga jest delikatna i podatna na zarysowania. Podstawa szczotki jest wytworzona z włosia co pozwala na dokładne czyszczenie bez niszczenia podłogi.


Filtr HEPA

Filtr HEPA eliminuje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza w trakcie sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy. Powietrze, które jest zassane przez odkurzacz przechodzi przed powrotem przez filtr HEPA gdzie wszystkie zanieczyszczenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej.


Wskaźnik zapełnienia worka

Wskaźnik prezentuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany albo opróżnienia. Dzięki czemu udoskonalamy wydajność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest większy powodując obszerniejsze obciążenie silnika.


Podobne produkty w kategorii Odkurzacze