Hoover TE70 TE75011 Ocena produktu:

od 359,00 PLN

oszczędzasz do 26%

 • Producent: Hoover
 • Kategoria: Odkurzacze
 • Moc silnika: 700 W
 • Poziom hałasu: 66 dB
 • Zasięg pracy: 9 m
 • Pojemność worka/pojemnika: 3.5 l
 • Wysokość: 31 cm
 • Szerokość: 32 cm
 • Długość: 52.5 cm
 • Kolor: czerwony
 • Rodzaj: workowy
Oferty (5)
Opis produktu

Oszczędny i antyalergiczny idealna filtracja powietrza oraz wysoka klasa energetyczna czynią z Teliosa wspaniały odkurzacz dla alergików. Telios Plus TE70_TE75011 przyda się także właścicielom czworonogów – wyposażony w Mini turbo szczotkę pomoże usunąć sierść z każdego zakamarka domu.

Zmywalny filtr EPA Jeszcze lepsza filtracja powietrza Obrotowy wąż 360° ułatwia manewrowanie odkurzaczem Intense Silent Power System umożliwia odkurzanie o każdej porze Telios Plus TE70_TE75011 – pomoże Ci rozprawić się z alergenami Wskaźnik zapełnienia worka Mini turbo szczotka Miękkie kółka Ssawka do parkietu Wskaźnik zapełnienia worka umożliwia monitorowanie stanu urządzenia Mini turbo szczotka wyeliminuje sierść z dywanów i kanap Miękkie kółka Nie pozostawią śladów na powierzchni lakieru Szczotka do parkietu Miękko zakończona, nie zarysuje parkietów Poznaj technologie, które pomogą Ci sprzątać efektywniej pakiet specjalnych ssawek obrotowy wąż 360° klasa 4A zintegrowane akcesoria zestaw specjalnych ssawek najlepsze rozwiązania do każdej powierzchni Z urządzeniem Telios sprawnie odkurzysz każdą podłogę.

podczas codziennego sprzątania możesz korzystać z uniwersalnej ssawki do podłóg i dywanów. O delikatne powierzchnie, takie jak parkiet, zadbasz przy pomocy specjalnej ssawki Parquet Extra. Natomiast Twoje dywany zachowają nienaganny wygląd dzięki specjalnej ssawce Optimax.

A jeśli chcesz pozbyć się z podłóg sierści Twojego pupila, skorzystaj z Mini turbo szczotki – odkurzysz nią sierść z dywanu i sofy. Obrotowy wąż 360° Swoboda ruchów za pomocą obrotowego węża dotrzesz do każdego zakamarka domu.

Urządzenie będzie podążać za każdym Twoim krokiem, co ułatwi Ci manewrowanie odkurzaczem po mieszkaniu. Klasa 4A Najwyższa jakość, największa oszczędność Urządzenie cechuje się dużą wydajnością – o 50% wyższą w porównaniu z tradycyjnymi modelami.

Skuteczność odkurzania podłóg twardych na poziomie 111% sprawi, że Twój dom będzie lśnił czystością, a dzięki 91% efektywności zbierania kurzu z dywanów zadbasz na dodatek o tapicerkę i wykładzinę. Z kolei poziom filtracji powietrza o wartości 99,98% pomoże Ci pozbyć się alergenów i drobnoustrojów.

Zintegrowane akcesoria zawsze pod ręką W odkurzaczu Telios Plus TE70_TE75011 wszystkie konieczne akcesoria masz za każdym razem pod ręką. Dwie wymienne ssawki jeszcze bardziej ułatwią Ci odkurzanie. Szczelinówka pomoże Ci dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, a ssawka do kurzu doczyści meble tapicerowane i inne dzianiny, aby nie pozostał na nich ani jeden pyłek....

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze