Xiaomi Roborock S6 Ocena produktu:

od 1999,00 PLN

oszczędzasz do 26%

 • Producent: Xiaomi
 • Kategoria: Odkurzacze
 • Wysokość: 91 cm
 • Szerokość: 35 cm
 • Kolor: biały
Oferty (17)
Opis produktu

Xiaomi Roborock S6 Black
Nowość 2019

Następca wyśmienitego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją efektywnością. Robot zaopatrzony został w ulepszony procesor operacyjny dzięki temu działa produktywnie. Kompletnie nowa szczotka główna, a także boczna, na dodatek odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i dokładniejsze, a 14 innowacyjnych technologicznie czujników gwarantuje skuteczniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej nowoczesną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Dodatkowo konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.


Jeszcze bardziej inteligentny

nowe oprogramowanie, a także kompozycja

Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak szerokiego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i ewidentnie szybciej. W dodatku urządzenie wspiera zaawansowana aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w mocnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka przeróżnych map / pięter


Silnik Xiaomi 2000Pa

Xiaomi w nowej odsłonie demonstruje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Firma postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie stwarza (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych samoczynnych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która umożliwia użytkownikowi wybranie jednego z czterech poziomów siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który jednocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


Akumlator Li-ion (5200 mAh)

To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Firma wyposażył Roborocka Black w mocną baterie litowo-jonową która w sytuacji tak wielkiej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o obszerności aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie poprzez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,informacje te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie wykorzystywania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi podczas pracy przy niewiele znaczącej sile zasysającej. Robot jest dyskretny, a także inteligentny. Nie pracuje głośno i nie gubi się w terenie sprzątania.


Mi Home app Roborock S6

Xiaomi oferuje swoim klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji robota. Innowacyjne oprogramowanie pozwala na użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy oraz pozwala na zapisanie planu danego piętra.


Nowa szczotka główna

Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% pokaźniejsza gęstość włosia niż w Roborock S5 sprawia, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej rozciągliwe włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty produktywności sprzątania.


Filtr powietrza HEPA

W koszu na zanieczyszczenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


Głowica myjąca

postępowa głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się prędko przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Żeby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


Nowa szczotka boczna

5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na wydajność zagarniania zanieczyszczeń. Zastąpienie włosia sprężysta gumą zezwala na staranniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej oraz siły zasysającej.


Stacja ładująca

ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, pozwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.


pakiet gromadzi:
 • Xiaomi Roborock S6 Black
 • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
 • Ładowarka + stacja dokująca
 • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
 • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
 • Głowica przemywająca
 • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego wykorzystania
 • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystywania
 • Polska Karta Gwarancyjna.
 • Pudełko, wkładki itp.
 • Polska instrukcja obsługi


informacje techniczne:
 • Producent: Xiaomi
 • Model: Roborock S6 Black
 • Czas pracy: 150 minut
 • Czas ładowania: 180 minut
 • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
 • rodzaj filtru: HEPA
 • rozmiary:
 • średnica: 35,5 cm
 • wysokość: 9,6 cm
 • Polska gwarancja


Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze