Xiaomi Roidmi F8

chwilowy brak towaru

  • Producent: Xiaomi
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Moc silnika: 415 W
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Pojemność worka/pojemnika: 0.40 l
  • Wysokość: 1178 cm
  • Szerokość: 25 cm
  • Kolor: biały
  • Rodzaj: pionowy

● Silnik cyfrowy o mocy 100 000 obr / min, sprawna moc ssania 115 W, Opcja ssania tornado

● wydajność powietrza do 1100 l / min, ciśnienie 18 500 Pa, efektywne likwidowanie cząstek pyłu

● Czterokrotny system filtracji, 99% wydajności oczyszczania, unikając zatkania i utrzymywania długookresowego ssania

● Inteligentne połączenie z aplikacją, by sprawdzić moc, czas czyszczenia, przypomnienie o opróżnieniu kurzu i wymianę filtra itp.

● zaimplementowana lampa sensorowa LED automatycznie oświetla ciemne rogi

● nowoczesne magazynowanie, ładowanie i magazynowanie adsorpcji magnetycznej 2-w-1, oszczędzające miejsce

● Uchwyt pod kątem 270 poziomów

● zaimplementowana bateria litowo-jonowa 2500 mAh, czas czuwania 55 minut

● 1,5 kg wagi odkurzacza, mobilny, nieskomplikowany do trzymania i podnoszenia

● Wielokrotna redukcja szumów, 75dB poziomu hałasu, ciche i komfortowe sprzątanie

Xiaomi Roidmi F8

Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi dysponuje imponującą siłą zasysającą w zestawieniu z jego wymiarami oraz konstrukcją. Nieprzeciętne wyposażenie rozszerza produktywność oraz funkcjonalność urządzenia. Roidmi F8 rewelacyjnie sprawdza się podczas konwencjonalnego odkurzania ale i także w nieprzystępnym terenie np. Wnętrza samochodu albo szafek.

Xiaomi Roidmi F8 potężny silnik który jest podstawowym elementem systemu pracy cyklonowej. Zasysane powietrze wraz z brudem transportowane jest do pojemnika na zanieczyszczenia gdzie stale wiruje wokół filtra powietrza. Technologia ta kumuluje zanieczyszczenia w zbite grupy co powiększa objętość kosza. Czyste powietrze poddane filtracji płynnie wydostaje się z powrotem do przestrzeni pracy.

Silnik o mocy 115 W generuje obszerny przepływ powietrza jednocześnie utrzymując wysokie ciśnienie 18500 Pa. Zapewnia to wyśmienite efekty pracy, a także brak potrzeby kilkukrotnego odkurzania w jednym miejscu. Odkurzacz momentalnie pochłonie wszelkie skażenia.

Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi zaimplementowaną baterie Litowo-jonową o obszerności 2600 mAh. Pozwala ona na ok. 60 minut pracy urządzenia w typowym trybie odkurzania. Roidmi F8 wyekwipowany pozostał w dodatku w specjalny inteligentny system zarządzania zasobami baterii, który zapewnia ekonomiczne rozprowadzanie energii w urządzeniu.

Wysokiej jakości szczotka, nadzwyczajnie zagarnia choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia z podłogi. Wytworzona z gęstego włosia transportuje kurz do pojemnika na brud z ogromna precyzją. Szczotkę można wyjąć z głowicy za pomocą jednego przycisku, aby po sprzątaniu dokładnie ją oczyścić. W zestawie znajduje się w dodatku gumowa szczotka przeplatana włosiem. Dedykowana jest do pokaźniejszych skażeń albo dywanów.

Xiaomi Roidmi F8 wykorzystuje czteropoziomowy system oczyszczania powietrza. Głównym jego elementem jest filtr HEPA. System ten ma utrzymywać zanieczyszczenia w pojemniku na kurz, uniemożliwiając ich wydostaniu się z odkurzacza akumulatorowego wraz z oczyszczonym już powietrzem.

Xiaomi oferuje swoim klientom specjalną aplikacje przenośną za sprawą której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji. Możliwości kontrolowania stanu technologicznego całego urządzenia, w tym: zapełnienia pojemnika na zanieczyszczenia, stanu czystości filtra powietrza HEPA. Jeśli odkurzacz nie włącza się i "miga wyłącznie światłem", możesz wyświetlić dane o problemie na telefonie.

W komplecie znajduje się dodatek w postaci magnetycznej stacji ściennej. Wyśmienite rozwiązanie zezwala na prędki dostęp do odkurzacza. Umiejscowienie Xiaomi Roidmi F8 na ścianie nie tylko że jest on za każdym razem pod ręką (gotowy do zastosowania)na dodatek nie koliduje w rutynowych czynnościach.

Elektryczna głowica zastosowane oświetlenie LED. Specjalne czujniki wykrywają zaciemnione miejsca samoczynnie uruchamiając lampę tak by żaden brud nie umknął twojej uwadze.

Specyfikacja

producent: ROIDMI

Model: XCQ01RM

Materiał: Metal,PVC

● Napięcie znamionowe: 29.6V

● Moc znamionowa: 415W

● pojemność baterii: 2500mAh

● Czas ładowania: 2.5 godziny

● objętość pojemnika na kurz: 0.4L

● Napięcie: 220V

Waga: 2.5kg

wymiary: 25.60 x 15.70 x 117.80 cm

Zawartość:

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze