Arctica Okulary s-30 - s30 (5906726400306)

chwilowy brak towaru

 • Producent: Arctica
 • Kategoria: Okulary sportowe
Sportowe okulary Arctica Biker S-30 rowerowe

Model Arctica Biker S-30 odpowiada na zapotrzebowania choćby najbardziej wymagających sportowców i amatorów codziennej aktywności. Oprawki okularów przeciwsłonecznych Arctica Biker S-30 są tworzone z wysokiej jakości nylonu - Grilamidu - wytrzymałego i wyjątkowo niepodatnego na wyginanie materiału. Twarde i odporne na zarysowania poliwęglanowe soczewki sportowych okularów Arctica Biker S-30 zaopatrzone są w filtr UV 400, co daje maksymalną ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne. Natomiast wewnętrzna strona soczewek pokryta jest warstwą Anti-fog, zapobiegającą parowaniu. Lecz to nie wszystko. Okulary posiadają dwie pary zapasowych soczewek: pomarańczowe i bezbarwne, jeszcze mające powłokę Anti-fog. Co dodatkowo rozszerza komfort użytkowania? Są to gumowe noski i wstawki w zausznikach oraz powłoka gąbki, która zabezpiecza przed silnym promieniowaniem słonecznym i wilgocią.

 • oprawka Grilamid TR 90
 • soczewki poliwęglanowe przyciemniane
 • dwie pary zapasowych soczewek
 • powłoka Anti-fog
 • filtr UV 400
 • gumowe noski z wentylacją
 • gumowe wstawki w zausznikach
 • wkładka z gąbki
 • szkła przyciemniane kat. 2: przepuszczalność światła słonecznego - 18%-43%
 • szkło pomarańczowe kat. 2: przepuszczalność światła słonecznego - 18%-43%
 • szkło bezbarwne kat. 0: przepuszczalność światła słonecznego - 80%-100%
 • woreczek z mikrofibry i etui w zestawie

Grilamid TR 90 - wysokiej jakości odmiana nylonu. Materiał wytrzymały na uderzenia, rozciąganie i wyginanie. Jest miły w dotyku i ma właściwości antyalergiczne. Okulary produkowane z grilamidu są lekkie, wytrzymałe i wygodne w stosowaniu.

Soczewki poliwęglanowe - są twarde i niepodatne na zarysowania oraz uderzenia. Dzięki ochronie przed promieniowaniem ultrafioletowym, gwarantują komfort widzenia. Doskonała grubość płytki sprawia, że okulary z tą soczewką są lekkie i komfortowe w użytkowaniu.

Soczewki z filtrem UV 400 - blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Taki filtr to gwarancja 100% ochrony przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

powłoka Anti-fog - powiększa komfort użytkowania w nieprzystępnych warunkach pogodowych dzięki specjalnej warstwie, która uniemożliwia zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych.
Uwaga! Pojedyncze szkła z wewnętrzną powłoką Antifog należy czyścić wyjątkowo ostrożnie, nie pocierając wewnętrznej strony soczewki. Powłoka zapobiegająca zaparowaniu soczewki jest delikatna i może ulec wytarciu lub zarysowaniu w toku użytkowania.

Soczewki rozjaśniające (żółte, pomarańczowe) - polepszają ostrość widzenia, powiększają kontrast i postrzeganie głębi. Świetnie nadają się do noszenia w złych warunkach pogodowych. Okulary z takimi soczewkami będą genialne dla kierowców, rowerzystów i amatorów sportów zimowych.

Gumowe noski - powodują, iż okulary korzystnie przylegają do twarzy, nie zsuwają się i nie uciskają, co zapewnia pełny komfort używania. Stworzone są z miękkiego, hipoalergicznego tworzywa.

Wkładka z gąbki/pianki - absorbuje wilgoć i na dodatek broni przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki niej okulary dostosowują się do anatomii twarzy.


kolekcja okularów przeciwsłonecznych i gogli Arctica została tworzona, by dostarczyć klientom sprzęt sportowy, znamionujący się połączeniem wysokiej jakości oraz unikalnego stylu. Arctica w trakcie projektowania swych produktów stawia przeważnie na pasje i doświadczenie w sportach letnich i zimowych. Okulary sportowe i gogle narciarskie Arctica wykorzystują szereg innowacji, innowacyjne technologie i trendy w modzie. Wszystkie te cechy powodują, że produkty Arctica cieszą się popularnością i zachwytm wśród rowerzystów, narciarzy, lekkoatletów, a także kierowców.

Podobne produkty w kategorii Okulary sportowe