Okulary sportowe S-70, 8982

chwilowy brak towaru

 • Producent: Arctica
 • Kategoria: Okulary sportowe
Sportowe okulary Arctica S-70

Oprawki okularów sportowych Arctica S-70 wyprodukowane zostały z twardego, lekkiego i wytrzymałego na zarysowania materiału - poliwęglanu. O kulary sportowe Arctica S-70 wyposażone są w dwie pary soczewek polaryzacyjnych z filtrem UV 400. Jedne z przyciemniane, drugie rozjaśniające żółte. Sam decydujesz, które danego dnia wykorzystasz. Model ten posiada odczepianą gumkę, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Wielofunkcyjność tego modelu widocznie upraszcza uprawianie różnorodnych sportów, ponieważ okulary sportowe Arctica S-70 mają jeszcze ramkę na szkła korekcyjne. Okulary te sprawdzą się w trakcie każdej aktywności. Przekonaj się sam.

 • oprawka poliwęglanowa
 • soczewki polaryzacyjne przyciemniane
 • szkła zapasowe rozjaśniające żółte
 • filtr UV 400
 • odczepiana gumka
 • regulowana długość zausznika
 • Szkła przyciemniające kat. 3 i kat. 1
 • przepuszczalność światła słonecznego - 8-18%, a także 43-80%
 • etui i woreczek z mikrofibry w komplecie

Poliwęglan (policarbon) - tworzywo o wysokim współczynniku twardości. Jest termoplastyczne, lekkie oraz wytrzymałe na zarysowania i pęknięcia. Ze względu na jego właściwości, z poliwęglanu wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.

Soczewki polaryzacyjne - blokują spolaryzowane światło odbite od poziomych płaszczyzn (śnieg, woda, piasek, szosa), co ogranicza do minimum wpływ wszystkiego typu dokuczliwych odblasków czy lśnień. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość obrazu, zasadniczo poprawia jakość widzenia, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV i likwiduje 99% odblasków świetlnych. Okulary ze szkłami polaryzacyjnymi są doskonałe dla kierowców, amatorów sportów wodnych (żeglarzy, wędkarzy), narciarzy, rowerzystów i wszelkich pracujących lub wypoczywających w pełnym słońcu, a także dla osób cierpiących na nadwrażliwość na promienie słoneczne.

Soczewki rozjaśniające (żółte, pomarańczowe) - poprawiają ostrość widzenia, powiększają kontrast i postrzeganie głębi. Znakomicie nadają się do noszenia w złych warunkach pogodowych. Okulary z takimi soczewkami będą idealne dla kierowców, rowerzystów i amatorów sportów zimowych.

Soczewki z filtrem UV 400 - blokują wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Taki filtr to gwarancja 100% ochrony przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.


kolekcja okularów przeciwsłonecznych i gogli Arctica została wykonana, by dostarczyć klientom sprzęt sportowy, charakteryzujący się połączeniem wysokiej jakości i niepowtarzalnego stylu. Arctica w trakcie projektowania swych produktów stawia głównie na pasje i doświadczenie w sportach letnich i zimowych. Okulary sportowe i gogle narciarskie Arctica wykorzystują szereg innowacji, zaawansowane technologie i trendy w modzie. Wszystkie te cechy powodują, iż produkty Arctica cieszą się popularnością i zachwytm wśród rowerzystów, narciarzy, lekkoatletów oraz kierowców.

Podobne produkty w kategorii Okulary sportowe