• Producent: Horizon Fitness
  • Kategoria: Orbitreki
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Waga urządzenia: 79 kg

Indukcyjny system hamowania zagwarantuje staranność podczas zmian oporu. System ViaFit dostępny w Andes 7i ułatwia kontrolę nad treningiem i powoduje, że będziesz bliżej założonych przez siebie celów. Wielkie, ciężkie koło zamachowe, a także ekran z rozbudowanymi funkcjami sprawiają, iż Andes 7i jest świetnym urządzeniem dla najmocniej wymagających Użytkowników.

kolekcja ANDES

MASZYNY ELIPTYCZNE

Dzięki składanej konstrukcji oraz naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko perfekcyjnie złączy się do twojego mieszkania,także wspaniale dostosuje się do Twojego ciała.

właściwości urządzeń eliptycznych Andes:

– nieskomplikowany montaż (tylko 3 kroki)

– prędki sposób składania urządzenia upraszcza przechowywanie , a także ich przestawianie

– funkcjonalna kompozycja i długi krok gwarantują komfort podczas ćwiczenia

– postępowy wyświetlacz Cardio Compass, który działa z różnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do urządzeń Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Pakiet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • w trakcie treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
Jak to działa?

1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

2. Podłącz USB do odtwarzacza.

3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w przypadku maszyn firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

dopełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość doświadczyć każdego rodzaju terenu.

pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) zestaw B

Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten komplet prezentuje majestatyczność przyrody i zasobność historii na każdym kroku.

zestaw B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez wątpienia warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). zestaw O jest dołączany do Passport Box gratis!
W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie informacji na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie , a także obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, przystępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie danych z maszyn cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja pozwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
ViewFit ™ umożliwia zbieranie danych z przeróżnych aplikacji za pośrednictwem urządzeń obserwujących oraz z wybranych maszyn producenta Vision oraz Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje dane z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji kontrolującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zebranych danych, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

Gwarancja domowa - 2 lata

Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta

Podobne produkty w kategorii Orbitreki