• Producent: MacTronic
  • Kategoria: Oświetlenie rowerowe
  • Rodzaj: przednie

2 w 1 - latarka rowerowa i ręczna BIKE PRO S C R E A M

Ta minimalna, mieszcząca się w dłoni latarka została wyekwipowana w ultrajasną diodę CREE, która pozwala wygenerować solidny, regulowany strumień białego światła o mocy 300 LUMENÓW i wyjątkowo obfitym zasięgu: 100 metrów.

W zestawie z latarką uzyskujemy wysokiej jakości przeznaczony uchwyt montażowy do roweru, a także wymienne ringi pozwalające na zmiany barwy światła bocznego: biały, pomarańczowy, a także czarny. Ściągając latarkę z uchwytu SCREAM zamienia się w latarkę ręczna wyśmienitą do celów turystycznych, domowych, warsztatowych, wędkarskich.

S C R E A M precyzyjnie wykonaną soczewkę wytwarzającą równomierny strumień światła oraz system płynnej regulacji wiązki - od silnie skupionego punktu do obfitej plamy.

Latarka posiada aż 5 trybów pracy. Trzy tryby stałe pozwalają dobrać siłę światła odpowiednią do sytuacji: 100%, 50%, 10%. Pozostałe dwa tryby to nadawanie sygnału SOS, a także tryb pulsacyjny (stroboskop).

produkowana z wysokiej jakości aluminium pokrywa latarki jest równocześnie szczególnie lekka i niesamowicie wytrzymała mechanicznie. Wgłębienia w korpusie znacznie polepszają uchwyt latarki w rąk mokrej albo zabrudzonej. Uszczelki rodzaju o-ring niepodatność na warunki atmosferyczne, pyły i zachlapanie płynami.

BPM170L jest zasilana trzema "cienkimi" paluszkami (R03 / AAA), które wystarczają na 1,5/3/6 godzin świecenia (zależnie od wybranego trybu). Można stosować równocześnie baterie alkaliczne jak i akumulatorki.

Wielkim atutem kompletu jest na dodatek wytworne czarne opakowanie, dzięki któremu produkt nieprzeciętnie nadaje się na prezent.


Podobne produkty w kategorii Oświetlenie rowerowe