Piranha Paralizator shock xtrem 8 mln v z latarką

chwilowy brak towaru

  • Producent: Piranha
  • Kategoria: Paralizatory

Piranha Shock Xtrem to mistrzowskie urządzenie do samoobrony, łączące cechy paralizatora o napięciu 8 000 000 V, pałki policyjnej i latarki taktycznej o strumieniu 300 lumenów.

Piranha Shock Xtrem 8 mln powstało z myślą o agencjach ochrony, stróżach oraz osobach cywilnych szukających wydajnego i bezkompromisowego narzędzia do samoobrony.

Pałka

Pałkę o długości 340 mm i masie 425 g, tworzono z jednego kawałka grubego aluminium lotniczego, co zezwala na wyprowadzanie silnych ciosów, a także bloków bez obawy o uszkodzenie urządzenia.

W odróżnieniu od pałek wyprodukowanych z polimeru anodowane aluminium jest niepodatne na uderzenia, dlatego Piranha Shock Xtrem może być także użytkowana jako awaryjny zbijak do szyb.

Na całej powierzchni pałki znajdują się typowe ząbki zwiększające efektywność uderzenia i uniemożliwiające wypadnięciu pałki z dłoni podczas interwencji.

Latarka

Pałka ma zaimplementowaną latarkę LED, która tworzy światło o maksymalnym strumieniu 300 lumenów. Użytkownik ma do dyspozycji 5 trybów pracy: wysoki 300 lumenów, przeciętny 150 lumenów, niski 35 lumenów, strobo, a także SOS.

Taka funkcjonalność pozwala nie tylko skutecznie oświetlić wybrany obszar, ale także znacznie wydłużyć czas świecenia. Światło błyskowe (tryb strobo) to skuteczne narzędzie obronne, służące do oślepienia i zdezorientowania napastnika.

Latarkę obsługujemy przy użyciu dwóch przycisków: tylnego włącznika/wyłącznika oraz kwadratowego przycisku do zmiany trybów.

Paralizator

Piranha Shock Xtrem tworzy łuk elektryczny o mocnym napięciu aż 8 000 000 V. Taka dawka energii zezwala na zatrzymanie nawet kilku agresorów ubranych w grubą odzież ochronną.

wyprodukowany impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia albo rejestracja. Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji i zachwianie równowagi.

W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest wielkiemu obciążeniu, co efektywnie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od niepodatności na ból, a także kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy albo oddalenie się z rejonu zagrożenia.

Zasilanie

Swoją wysoką produktywność oraz produktywność działania, urządzenie zawdzięcza zasilaniu za pomocą 2 akumulatorów 18650 3,7 V 2200 mAh. W zestawie oprócz akumulatorów uzyskujemy prostą ładowarkę sieciową, dzięki której naładujemy na dodatek inne akumulatory.