Shimano Piasta tylna fh-m475 32h 8/9/10 rz czarna 6 śrub (4524667870302)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Shimano
  • Kategoria: Piasty kół

Piasta tylna Shimano FH-M475

Piasta Shimano FH-M475 jest nad wyraz popularną i sprawdzoną konstrukcją. Dedykowana jest do współpracy z hamulcami tarczowymi w standardzie mocowania tarczy CenterLock lecz może byćwykorzystywana w rowerach z hamulcami rodzaju V-Brake oraz kasetami 8, 9 i 10-cio rzędowymi. Można ja stosować w większości typów rowerów m.in.: górski, crossowy lub trekkingowy. Korpus piasty wytwarzany jest z aluminium. Posiada łożyska kulkowo – stożkowe zabezpieczone uszczelkami stykowymi. Piasta zaopatrzona jest w zacisk, który umożliwia prędki montaż / demontaż koła bez użycia narzędzi.

Najważniejsze cechy produktu:

Producent: Shimano

Model: FH-M475

dostosowana do kaset: 8, 9 i 10-cio rzędowych

Łożyska: kulkowo - stożkowe

Uszczelnienia: stykowe

Korpus: aluminium

Zacisk: dźwignia stalowa oś stalowa

Szerokość montażowa: 135 mm

kanon mocowania tarczy: 6 śrub
ilość otworów na szprychy: 32
Srednica osi: 10 mm
Srednia waga towaru: 455 g + zacisk 85 g
Kolor: czarny matowy

zastosowane technologie Shimano:

ŁOŻYSKA KULKOWO - STOŻKOWE

(Cup & Con bearing)

Łożyska kulkowo - stożkowe znamionują się więszą wytrzymałością aniżeli zamknięte łożyska maszynowe. Dzieje się tak dzięki skuteczniejszemu przenoszeniu obciążeń poprzecznych i pionowych, czego efektem są doskonale płynne obroty i dłuższa żywotność.

kanon MOCOWANIA TARCZY NA 6 ŚRUB

(6 bolts kanon)

Montaż tarczy hamulcowej w standardzie na 6 śrub jest szczególnie modnym rozwiązaniem. Zamontujemy na taką piastę praktycznie każdą tarczę dowolnego producenta.W tym systemie otwory na śruby mocujące tarczę są rozstawione na średnicy 44 mm w odstępie od siebie co 21 mm. Tarcza z reguły jest montowana za pomocą śrub na klucz torx T25, które powinny być zabezpieczone klejem do gwintów.