Shimano Piasta tylna fh-m475 32h 8/9/10 rz srebrna 6 śrub (4524667870388)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Shimano
  • Kategoria: Piasty kół

Piasta tylna Shimano FH-M475

Piasta Shimano FH-M475 jest szczególnie popularną i sprawdzoną konstrukcją. Asygnowana jest do współpracy z hamulcami tarczowymi w standardzie mocowania tarczy CenterLock ale może byćużytkowana w rowerach z hamulcami rodzaju V-Brake, a także kasetami 8, 9 i 10-cio rzędowymi. Można ja stosować w większości typów rowerów m.in.: górski, crossowy albo trekkingowy. Korpus piasty stworzony jest z aluminium. Posiada łożyska kulkowo – stożkowe zabezpieczone uszczelkami stykowymi. Piasta wyposażona jest w zacisk, który umożliwia szybki montaż / demontaż koła bez wykorzystania narzędzi.

Najważniejsze parametry artykułu:

Producent: Shimano

Model: FH-M475

przystosowana do kaset: 8, 9 i 10-cio rzędowych

Łożyska: kulkowo - stożkowe

Uszczelnienia: stykowe

Korpus: aluminium

Szerokość montażowa: 135 mm

standard mocowania tarczy: 6 śrub
liczba otworów na szprychy: 32
Srednica osi: 10 mm
Srednia waga artykułu: 455 g + zacisk 85 g
Kolor: metaliczny matowy

zastosowane technologie Shimano:

ŁOŻYSKA KULKOWO - STOŻKOWE

(Cup & Con bearing)

Łożyska kulkowo - stożkowe znamionują się więszą wytrzymałością aniżeli zamknięte łożyska maszynowe. Dzieje się tak dzięki skuteczniejszemu przenoszeniu obciążeń poprzecznych i pionowych, czego rezultatem są nieprzeciętnie płynne obroty i dłuższa żywotność.

standard MOCOWANIA TARCZY NA 6 ŚRUB

(6 bolts standard)

Montaż tarczy hamulcowej w standardzie na 6 śrub jest nad wyraz modnym rozwiązaniem. Zamontujemy na taką piastę praktycznie każdą tarczę dowolnego producenta.W tym systemie otwory na śruby mocujące tarczę są rozstawione na średnicy 44 mm w odstępie od siebie co 21 mm. Tarcza na ogół jest montowana przy pomocy śrub na klucz torx T25, które powinny być zabezpieczone klejem do gwintów.

Podobne produkty w kategorii Piasty kół