Stihl MS 170

chwilowy brak towaru

  • Producent: Stihl
  • Kategoria: Piły łańcuchowe
  • Długość prowadnicy: 35 cm
Pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm 3/8'' (MS 170)

Jeśli należysz do tych osób, które cenią porządek wokół domu i w ogrodzie, cechuje cię samodzielność, żyłka do prawdziwie męskich prac i nie masz w zwyczaju przy każdej okazji prosić o pomoc sąsiada, niewątpliwie Twoim nieodłącznym towarzyszem może zostać pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm (MS 170). Wypróbuj ją osobiście, a każde zadanie wyda ci się dziecinnie proste.

Komfort uruchamiania

Uruchamianie nie wymaga sporego wykorzystania siły. Gwarantuje to specjalna sprężyna między rolką linki rozrusznika a wałem korbowym. System wymaga tez mniejszej szybkości rozruchowej, jest bezproblemowy i bezawaryjny.

komfortowe napinanie łańcucha

Piła zaopatrzona jest w specjalny napinacz zezwalający na prędkie i niezwłoczne przygotowanie urządzenia do pracy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i bez wykorzystania jakichkolwiek narzędzi.

konkretna i długowieczna konstrukcja

Wytrzymałe materiały, przekładnia z metalowym uzębieniem oraz automatyczny wyłącznik zapobiegający przeciążeniu silnika zapewniają długi czas pracy. Dodatkowy system samodzielnego smarowania gwarantuje odpowiednią konserwację, dzięki temu narzędzie przetrwa sporo lat.

Zabezpieczenie antywibracyjne

Z powodu silnych drgań, jakie kreuje praca maszyn tego typu, producent STIHL standardowo wyposaża je w specjalny system antywibracyjny, który usuwa drgania, równocześnie broniąc przed chorobą wibracyjną. W urządzeniach mechanicznych zaopatrzonych w system AV, strefy uchwytów pokaźnie redukują drgania stworzone przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.

pokaźna skuteczność i precyzja

Dzięki silnikowi o mocy 1.6 KM pilarka jest w stanie pracować z dużą skutecznością przyczyniając się do szybszej pracy. Specjalna zębata przypora pozwala także na osiągnięcie dużej precyzji cięcia.

Bezpieczeństwo stosowania

Specjalny system QuickStop w chwili przerwania pracy samoczynnie zatrzymuje łańcuch uniemożliwiając niekontrolowanemu cięciu oraz nieszczęśliwym wypadkom. Pilarka posiada zabezpieczenia warunkowane przepisami unijnymi.

Pilarka spalinowa STIHL 1.6 KM prowadnica 35cm (MS 170) to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać na pomoc i sami systematycznie dbają o własne otoczenie. Chcesz przygotować drewno do kominka na zimę, posprzątać ogród, przyciąć przerośnięte drzewa? Wybierz model MS 170, a nigdy cię nie zawiedzie.

Podobne produkty w kategorii Piły łańcuchowe