Stihl MS 251

chwilowy brak towaru

  • Producent: Stihl
  • Kategoria: Piły łańcuchowe
  • Długość prowadnicy: 35 cm
  • Moc: 2.2 kW

Jeśli należysz do tych osób, które cenią porządek wokół domu i w ogrodzie, znamionuje cię samodzielność, żyłka do prawdziwie męskich prac i nie masz w zwyczaju przy każdej okazji prosić o pomoc sąsiada, na pewno Twoim nieodłącznym towarzyszem może zostać pilarka spalinowa STIHL 3 KM prowadnica 35cm (MS 251). Wypróbuj ją osobiście, a każde zadanie wyda ci się dziecinnie przystępne.

Komfort uruchamiania

Uruchamianie nie wymaga obszernego wykorzystania siły. Zagwarantuje to specjalna sprężyna między rolką linki rozrusznika a wałem korbowym. System wymaga tez mniejszej szybkości rozruchowej, jest bezproblemowy i bezusterkowy.

komfortowe napinanie łańcucha

Piła wyekwipowana jest w specjalny napinacz pozwalający na prędkie i bezzwłoczne przygotowanie urządzenia do pracy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i bez zastosowania jakichkolwiek narzędzi.

solidna i długowieczna budowa

Wytrzymałe materiały, przekładnia z metalowym uzębieniem i samoczynny wyłącznik uniemożliwiający przeciążeniu silnika gwarantują długi czas pracy. Dodatkowy system samodzielnego smarowania zapewnia trafnyą konserwację, dzięki temu narzędzie przetrwa niemało lat.

Zabezpieczenie antywibracyjne

Z powodu silnych drgań, jakie formuje praca sprzętów tego typu, firma STIHL standardowo wyposaża je w specjalny system antywibracyjny, który usuwa drgania, jednocześnie broniąc przed chorobą wibracyjną.

obfita sprawność i precyzja

Dzięki silnikowi o mocy 3 KM pilarka jest w stanie pracować z dużą produktywnością przyczyniając się do szybszej pracy. Specjalna zębata przypora pozwala też na osiągnięcie dużej precyzji cięcia.

Bezpieczeństwo stosowania

Specjalny system QuickStop w chwili przerwania pracy samoczynnie zatrzymuje łańcuch zapobiegając niekontrolowanemu cięciu oraz nieszczęśliwym wypadkom. Pilarka ma zabezpieczenia warunkowane przepisami unijnymi.

Pilarka spalinowa STIHL 3 KM prowadnica 35cm (MS 251) to wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czekać na pomoc i sami systematycznie dbają o własne otoczenie. Chcesz przygotować drewno do kominka na zimę, posprzątać ogród, przyciąć przerośnięte drzewa? Wybierz model MS 251, a nigdy cię nie zawiedzie.

Podobne produkty w kategorii Piły łańcuchowe