• Producent: KLARFIT
  • Kategoria: Platformy wibracyjne

Poczuj wibracje! Płyta wibracyjna 3DX Pro marki Klarfit to mistrzowski trenażer całego ciała – przeróżnych grup mięśni – dla zwiększenia ogólnego poziomu fitnessowego i dla poprawienia równowagi. Trening wibracyjny z 3 trybami ruchu, 60 prędkościami i 4 wstępnie ustawionymi programami aktywuje różne strefy ciała bez obciążania przy tym więzadeł i stawów.

Wzmocnienie muskulatury pleców i miednicy wymusza prostą postawę ciała i pomaga poza tym we właściwym bieganiu.choćby nieużywane grupy mięśni w głębi ciała aktywują się produktywnie dzięki czemu urządzeniu.

Płyta wibracyjna służy ale nie tylko budowie mięśni,nadaje się także idealnie do ujędrnienia i napięcia tkanki skórnej i łącznej, pomaga w redukcji cellulitu i tłuszczu. Oprócz tego wzmacnia się układ krążenia i poprawia ogólna ruchomość.

Oprócz ruchu w poziomie i w pionie płyta wibracyjna także tryb łączący obydwa ruchy: dzięki technice 3DX DualMotor można aktywować tryb 3D z wyjątkowo głęboko działającym ruchem rotacyjnym.

Urządzenie uzyskuje przy tym amplitudę oscylacji rzędu 0–10 mm i amplitudę spirali rzędu 0–15 mm i częstotliwość oscylacji rzędu 5–10 Hz, a także częstotliwość liniową rzędu 3–10 Hz. Dalszą cechą szczególną jest zawarty w pakiecie gratisowy eBook „Fit & Healthy" od Klarstein, który zawiera smaczne przepisy fitnessowe dopasowane do codziennego treningu.

przeróżne rodzaje ćwiczeń można wykonywać na płycie wibracyjnej Vibe 3DX Pro dzięki treningowi MaxComfort i powierzchni treningowej o rozmiarach 71,5 x 36 cm do wyboru w pozycji stojącej, siedzącej lub leżącej.

Dwie załączone taśmy fitnessowe umożliwiają poza tym realizowanie różnych ćwiczeń rozciągających i nadają się dzięki rozmaitym zastosowaniom podczas treningu na ogół do wzmacniania górnej części ciała.

dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania zapewnia w każdej chwili komfortowe sterowanie bez zapotrzebowania uciążliwego schodzenia z urządzenia. Intensywne ćwiczenia należą także do przeszłości: dzisiaj trenujesz w domu, kiedy tylko chcesz.

Dzięki kompaktowej konstrukcji płyta wibracyjna Vibe 3DX Pro marki Klarfit zmieści się nawet w niewielkich mieszkaniach. Po ukończeniu ćwiczeń urządzenie można prosto przestawić w dowolne miejsce, gdzie będzie czekać na kolejny trening.

Podobne produkty w kategorii Platformy wibracyjne