Renu MPS 120 ml, 078 Ocena produktu:

od 13,80 PLN

oszczędzasz do 31%

  • Producent: Bausch & Lomb
  • Kategoria: Płyny pielęgnacyjne
  • Pojemność: 120 ml
Oferty (3)
Opis produktu

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus rekomendowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Produkt nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, produkowany z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swych soczewek. Masz bowiem pewność, że są one starannie oczyszczone i nawilżone, a choćby kilkudniowe przechowywanie nie zniża ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki skrupulatnie dostosowanym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i powoduje, że są stanowczo wygodne w używaniu - nie wywołują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie wykonywane poprzez płyn pielęgnacyjny to skrupulatne oczyszczenie. W jego trakcie preparat likwiduje z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w rezultacie czego czyni je idealnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

trafne dla alergików - nieraz zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie sprawia takich problemów i jest jak najszczególniej trafny dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

stosowna pojemność - buteleczka o objętości 120 ml to nadzwyczajna opcja dla wszystkich osób, które chcą wypróbować dany wariant płynu lub poszukują preparatu do okazjonalnego zastosowania. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytkowania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, by płyn spełniał wymogi osób o bardzo wrażliwych oczach. Osoby z rozmaitymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z używania soczewek kontaktowych.

w przypadku takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu oraz problemów z oczami podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długotrwałej rozciągliwości i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie gromadzi części takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn przystępny jest w dodatku w obszerniejszym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml

Podobne produkty w kategorii Płyny pielęgnacyjne