Renu MPS - 360ml Ocena produktu:

od 22,99 PLN

oszczędzasz do 67%

  • Producent: Bausch & Lomb
  • Kategoria: Płyny pielęgnacyjne
  • Pojemność: 360 ml
Oferty (7)
Opis produktu

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus sugerowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach.ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytkowania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn do soczewek ReNu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml to sprawdzony preparat, który sprawnie zadba o twoje soczewki kontaktowe. Mniejsze 120 ml buteleczki to wyśmienicie rozwiązanie w trakcie podróży. Jeśli jednak szukasz produktu, który na co dzień będzie pomagał ci w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek, warto zaopatrzyć się w większą butelkę - jest bardziej opłacalna i pozwoli ci na dłużej cieszyć się wysokiej jakości preparatem.

precyzyjne oczyszczenie - głównym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest całkowite usunięcie wszystkiego rodzaju zanieczyszczeń, osadów i niebezpiecznych drobnoustrojów. Przedłużone nawilżenie - codzienne, kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym umożliwia zwiększenie poziomu ich nawilżenia i przedłużenie tego efektu.

W ten sposób oczy są jeszcze bardziej oporne na wysychanie. Bezpieczne przechowywanie - jeśli sięgnąłeś już po kolejną parę soczewek, ale z jakiegoś powodu nie zamierzasz korzystać z nich w ciągu najbliższych dni, zamiast wyrzucać umieść je w pojemniczku z płynem.

W ten sposób zachowają one wszystkie swoje atrybuty. Ochrona przed zużyciem - regularna pielęgnacja soczewek przy użyciu specjalistycznego płynu umożliwia utrzymanie ich w perfekcyjnej kondycji poprzez jeszcze dłuższy czas i tym samym obszerniejszą oszczędność finansową.

artykuł adekwatny dla alergików - z płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS mogą korzystać alergicy, a także osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach, bo jest on w pełni antyseptyczny i buforowany, a więc nie powoduje podrażnień ani zaczerwienienia.

Opłacalna objętość - płyn pielęgnacyjny ReNu MPS został umieszczony w buteleczce o obszerności 360 ml. To wyśmienita ilość, by korzystać w preparatu codziennie i cieszyć się dopełniającą finansową oszczędnością.

Charakterystyka płynu ReNu MPS: Skład ReNu MPS 360 ml został opracowany w taki sposób, że płyn spełni oczekiwania osób ze stanowczo wrażliwymi oczami. Osoby cierpiące na najróżniejsze alergie, łzawienie czy przesuszenie oka, bardziej narażone są na niedogodności związane z noszeniem soczewek kontaktowych.

Tacy konsumenci szybciej odczuwają zmęczenie oka i gorzej znoszą np. Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Codzienne używanie płynu ReNu MPS 360 ml pozwoli im na wydłużone poczucie komfortu oraz sprawi, że soczewka przez dłuższy czas będzie sprężysta i nawilżona.

Komfort widzenia to nie tylko dobór właściwej mocy soczewek i innych jej parametrów; to jeszcze stosowna ich pielęgnacja, dezynfekcja i przechowywanie. Wybierając sprawdzony towar, pozwolimy soczewkom dłużej zachować znakomitą kondycję, co oczywiście przełoży się na naszą wygodę.

Właściwe oczyszczenie soczewki i przechowywanie jej w przebadanym, cieszącym się poważaniem klientów, preparacie to coś, co powinno być traktowane priorytetowo. Tylko wtedy zyskujemy pewność, iż nasze oczy traktujemy z należytą troską i dbamy o każdy etap związany z noszeniem soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie gromadzi składników takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn dostępny jest dodatkowo w mniejszym opakowaniu: ReNu MPS 120 ml

Podobne produkty w kategorii Płyny pielęgnacyjne