power bank p12500d 12500mah czerwony 2.1a marki Adata Ocena produktu:

od 64,99 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Adata
  • Kategoria: Powerbanki
  • Pojemność: 12500 mAh
  • Kolor: czerwony
Oferty (2)
Opis produktu

Power Bank P12500D

Dzięki znacznej objętości wynoszącej 12 500 mAh uzyskujesz szerokie możliwości mobilności plus wygodę jaką są dwa porty ładowania USB. Razem gwarantują one na wyjściu prąd wielkości 2,1 A, dzięki temu można jednocześnie zasilać dwa urządzenia mobilne oszczędzając czas i bezpiecznie poruszając się z jednego miejsca do drugiego. Oprócz tego Power Bank P12500D został wyposażony w skrupulatny wyświetlacz cyfrowy, na którym wyświetlane są dane o poziomie naładowania.

staranny wyświetlacz cyfrowy - Będziesz zawsze prawidłowo poinformowany
Ponieważ urządzenia przenośne stają się szybsze i wyposażane są w ekrany o coraz obszerniejszych rozdzielczościach, wymagają one też coraz więcej energii zasilania w szczególności, gdy są wykorzystywane do takich zadań jak gry lub odtwarzanie filmów video w rozdzielczości Ultra HD. Dlatego informacje o poziomie naładowania są tak ważne Power Bank P12500D pozostał wyekwipowany w ekran cyfrowy, na którym wyświetlane są informacje o poziomie naładowania od 0 do 100. Nigdy więcej migających światełek lub niewyraźnych pasków otrzymujesz dokładność i przezroczystość odczytu.

szeroka objętość
Power Bank P12500D magazynuje energię elektryczną pozwalającą w pełni naładować tablet 1 raz, a średni smartfon 4 razy. Jest to wystarczająca ilość energii elektrycznej, żeby już nigdy nie martwić się nienaładowanymi bateriami.
*Może się różnić w zależności od stanu urządzenia i warunków użytkowania

Dwa porty USB zwiększają sprawność ładowania
Dlaczego marnować czas, jeżeli można naładować jednocześnie dwa urządzenia? Power Bank P12500D ma dwa porty USB gwarantujące na wyjściu prąd 2,1 A. Ładuj równocześnie dwa urządzenia mobilne skracając czas oczekiwania i używając obu urządzeń bez żadnych przestojów.

Wysoka jakość i solidność

W swoich power bankach ADATA wykorzystuje tylko najbezpieczniejsze baterie poddawane najmocniej rygorystycznym testom. Power bank P12500D proponuje istotnie wysoką niepodatność na ogień, wstrząsy, uderzenia i inne zagrożenia, gwarantując wysokie bezpieczeństwo wykorzystywania.

Wieloobwodowe zabezpieczenie
Power bank P12500D został wyekwipowany w zespół obwodów elektrycznych gwarantujący zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, nadmierną temperaturą, spięciami, przepięciami i wysokim napięciem. Może się to wydawać zbyt dużo, ale dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i stabilna praca urządzeń.

Podobne produkty w kategorii Powerbanki