Powerbank ADATA P20000D, 20000mAh (AP20000D-DGT-5V-CBK) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach!, AP20000D-DGT-5V-CBK

chwilowy brak towaru

  • Producent: ADATA
  • Kategoria: Powerbanki
  • Pojemność: 20000 mAh
  • Kolor: czarny
Powerbank ADATA P20000D
Miej zapas energii zawsze przy sobie


Nigdy więcej rozładowanego telefonu gdy go Ci potrzeba

Power bank P20000D udowadnia czym powinno być flagowe urządzenie. Gwarantując objętość 20000mAh ta bestia została wyposażona w wysoce dokładny wyświetlacz cyfrowy sygnalizujący o poziomie naładowania. Też latarkę LED dla zapewnienia dodatkowej ergonomiczności i bezpieczeństwa. Model P20000D został wyposażony oprócz bezusterkowych środków zabezpieczających ponadto w dwa porty USB umożliwiające równoczesne ładowanie dwóch maszyn przenośnych zapewniając tym samym oszczędność czasu. P20000D uosabia sobą wszystkie najkorzystniejsze atrybuty topowego urządzenia – będąc przedmiotem zazdrości wszystkich innych power banków!

wyświetlacz cyfrowy dla beztroskiego używania

Urządzenia przenośne stają się coraz bardziej mocniejsze umożliwiając cieszenie się innowacyjnymi grami i mediami w rozdzielczości Ultra HD. Ale ulepszone możliwości przetwarzania informacji i większe rozdzielczości ekranów oznaczają większe zużycie energii. I dlatego właśnie zaprojektowaliśmy power bank P20000D. Ma on nie tylko mocną objętość,wyekwipowany został ponadto w ekran cyfrowy informujący o aktualnym poziomie naładowania w sposób cyfrowy: od 0 do 100. Nigdy więcej migających światełek lub nieczytelnych pasków. Tylko prawdziwa dokładność.

Przemieszczaj się swobodnie

Być może używałeś power banków o pojemności 5000mAh albo choćby 10000mAh. A co sądzisz o 20000mAh? Jest to objętość wystarczająca do pełnego naładowania tabletu 1,8 raza, a średniej klasy smartfona 6,4 raza. Dlatego nie jest to tylko power bank, to prawdziwa elektrownia w plecaku. Dzięki tak znacznej pojemności możesz luźno przemieszczać się dosłownie poprzez kilka dni nie obawiając się w ogóle o nienaładowane baterie.
*Może się różnić w zależności od urządzenia i czynników użytkowania

Dwa porty USB powiększają sprawność ładowania

Power bank P20000D jest zaopatrzony w dwa porty USB gwarantujące na wyjściu prąd 2,1A. Ładuj równocześnie dwa urządzenia mobilne bez długiego oczekiwania i używaj swoje urządzenia bez żadnych przestojów. P20000D gwarantuje sprawność i wygodę w jednym urządzeniu.

Wytrzymały, trwały i jednostajny

Wysokiej mocy musi towarzyszyć nieprzeciętna jakość. W power banku P20000D zastosowano wysokiej klasy, testowane w laboratoriach baterie i wytrzymałą obudowę. Jest on oporny na ogień, wstrząsy i uderzenia zapewniając bezpieczeństwo jak także długą i stabilną pracę.

Inteligentna ochrona wielo-obwodowa

Power bank P20000D został zaprojektowany dla zapewniania możliwie najlepszej ochrony w celu zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności pracy. Oprócz wytrzymałej pokrywy power bank posiada inteligentny układ obwodów wewnętrznych zabezpieczających przed przeładowaniem, rozładowaniem, nadmierną temperaturą, zwarciami, wysokim napięciem i wysokim natężeniem prądu. Te sześć zabezpieczeń gwarantuje spokój stosowania sprzętu.

mocna latarka LED

Ponieważ został zaprojektowany do podróżowania model P20000D zastosowaną latarkę LED gwarantującą wysokie natężenie światła, która przyda się w każdej miejscu. Od pól namiotowych po garaże parkingowe latarka LED stanowi bardzo przydatną funkcjonalność, a dzięki obszerności baterii 20000mAh będzie bezusterkowym źródłem światła dostępnym po jednym kliknięciu.

Podobne produkty w kategorii Powerbanki