• Producent: JURA
  • Kategoria: Pozostała chemia gospodarcza
2- fazowe tabletki czyszczące

Skuteczne czyszczenie, długotrwała ochrona

Utrzymanie ekspresu w czystości, zwłaszcza przy pracy z mlekiem, kawą i wodą, jest kluczem do wysokiej jakości przyrządzanych napojów.

Zbiornik na wodę o obszerności 3 litrów, zbiornik na ziarna kawy o pojemności 500 g i pojemnik na fusy mieszczący 25 porcji sprawiają,szykowny, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy spełni oczekiwania wyśmienicie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Umieszczone z przodu przyciski oraz postępowy wyświetlacz TFT powodują, iż obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta.

Utrzymanie ekspresu w czystości, zwłaszcza przy pracy z mlekiem, kawą i wodą, jest kluczem do wysokiej jakości przyrządzanych napojów.

Każdy samoczynny ekspres Jura ma bezobsługowy system zaparzania, gdzie samooczyszczanie uruchamia się jednym przyciskiem.

Nasi eksperci opracowali nieszablonową tabletkę czyszczącą. Pokaźny wkład ich pracy sprawia,jednocześnie działanie czyszczące jak i ochronne tabletki jest na dużo wyższym poziomie. Świeże dwufazowe tabletki nie tylko oczyszczają maszynę, ale też pokrywają powłoką uniemożliwiającą odkładaniu się tłuszczów zawartych w kawie.

Jednym naciśnięciem guzika uruchamiamy cykl czyszczenia ekspresu.

Faza I, czyszczenie:
Specjalna formuła wydajnie oddziela tłuszcze i cząsteczki w systemie zaparzania i sitku. Woda ogrzana do 80°C starannie wypłukuje te osady w środku jak i na zewnątrz.

Faza II, ochrona:
Specjalne elementy aktywne pokrywają powierzchnie powłoką ochronną i na długi czas zapobiegają osadzaniu się pozostałości z kawy i tłuszczów.

Efekt:
Higienicznie czysty samoczynny ekspres do kawy w pełni gotowy na doskonałą kawę i pełną satysfakcję klienta – za naciśnięciem guzika.

Do czyszczenia automatycznych ekspresów JURA ależy używać wyłącznie oryginalnych tabletek czyszczących Jura. Tylko te tabletki są nadzwyczajnie dopasowane do procedury automatycznego czyszczenia ekspresu.

Bez fosforanów

Silna świadomość ekologiczna ma w firmie JURA jednakowo długą tradycję, jak zrównoważone obchodzenie się z zasobami i energią. Dlatego w sytuacji oryginalnych tabletek czyszczących JURA stawia wyłącznie na skład chemiczny wolny od fosforanów. Zoptymalizowana formuła ochronna zagwarantuje higienę samoczynnego ekspresu do kawy posiadającą certyfikat TÜV przy jednoczesnej dbałości o środowisko.

za każdym razem świetna przyjemność picia kawy dzięki higienie mającej atest TÜV

Międzynarodowa, niezależna jednostka badawcza TÜV Rheinland przyznała według najsurowszych kryteriów firmie JURA certyfikat dla automatycznych ekspresów do kawy nienagannych pod względem mikrobiologicznym. Potwierdza on, że: oryginalne produkty do konserwacji producenta JURA dostosowane starannie do sterowanych elektronicznie programów gwarantują higienę i czystość posiadające certyfikat TÜV w każdym automatycznym ekspresie do kawy producenta JURA.

sprawne czyszczenie – długofalowa ochrona

W połączeniu ze zintegrowanym, sterowanym elektronicznie programem czyszczenia dwufazowa tabletka czyszcząca bezawaryjnie eliminuje tłuszcz kawowy z jednostki zaparzającej aż po dozownik kawy. Nie tylko czyści, lecz także powleka wszystkie przewody i w ten sposób długotrwale opóźnia osadzanie się tłuszczu kawowego. To wszystko dzieje się za naciśnięciem przycisku i bez ingerencji we wnętrze urządzenia.

Podobne produkty w kategorii Pozostała chemia gospodarcza