Mr. preppers Szynka wieprzowa 300 g (5907637955831)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Mr. Preppers
  • Kategoria: Pozostałe delikatesy

Szynka wieprzowa Mr. Preppers 300 g to pożywna konserwa z mięsa wieprzowego dla dwóch osób, konserwowana konwencjonalną metodą bez chemii i nienaturalnych poprawiaczy.

konwencjonalna receptura

Mr. Preppers to polski producent wysokiej jakości konserw mięsnych wytworzonych według domowych przepisów. Mięso konserwowane jest klasyczną metodą, bez destrukcyjnej chemii i konserwantów.

Jakość wyrobów tej marki docenili już polscy survivalowcy, preppersi, harcerze i pasjonaci bushcraftu.

Za wyborny smak i aromat odpowiedzialne są wysokiej jakości mięso i naturalne dodatki i przyprawy. W składzie konserwy znajduję się wyłącznie mięso wieprzowe, a także naturalne dodatki w postaci soli i przypraw.

Długi termin ważności

Mięsna konserwa to źródło genialnie przyswajalnego białka o szerokiej wartości odżywczej. Naturalny cykl produkcji polega na zamknięciu przyprawionego mięsiwa w puszce i poddaniu procesowi sterylizacji (gotowanie), dzięki czego konserwa ma długi 3-letni termin przydatności do spożycia.

Konserwa mięsna o gramaturze 300 g to świetna porcja na posiłek dla dwóch osób, która ma stosowną wartość odżywczą (na jeden posiłek), długi termin ważności, dlatego będzie nieodłącznym towarzyszem podczas każdego biwaku, wycieczki, a także bytowania w lesie.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe delikatesy