• Producent: Telewizja Polska
  • Kategoria: Pozostałe filmy
  • Nośnik: DVD

Bella i Sebastian to poruszająca opowieść o przyjaźni i dorastaniu. Scenariusz serialu powstał na motywach modnej powieści? o tym samym tytule? autorstwa Cécile Aubry.Wzbudzający respekt, lecz w gruncie rzeczy dobroduszny pies i jego urwisowaty opiekun to niepoprawni poszukiwacze przygód.

Jeśli nie tropią legendarnego smoka, to sprawdzają, na czym polega magia?dnia świstaka?, albo próbują życia w pasterskim szałasie. Bywa i niebezpiecznie, i beztrosko, przerażająco i sielankowo, smutno albo wesoło, czasem poważnie, a czasem komicznie.

Niezmiennie jednak duet alpejskich psotników walczy o swoje dobre imię i niesie pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.Sebastian mieszka w śladowej alpejskiej wiosce pod opieką przybranego dziadka. Urwisowaty dziewięciolatek nie przepada za szkołą i najchętniej włóczyłby się bez końca po górach wraz z Bellą? ogromnym, wzbudzającym respekt psem.

Niezwykła więź łącząca tych dwoje ma wpływ na całą miejscową społeczność, niektórzy, bowiem postrzegają Bellę, jako niebezpieczną bestię, nie zdając sobie sprawy z jej prawdziwej natury. Sebastian nie ustaje w wysiłkach, żeby przełamać lęk i nieufność mieszkańców, wpadając przy okazji w coraz to świeże tarapaty.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe filmy