Auna Beachboy XXL Kolumna głośnikowa Bluetooth USB SD AUX UKF akumulator kolor niebieski (4060656100192)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Auna
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

Ulubiona Beachboy firmy auna jest teraz przystępna także w nowej, wygodnej wersji XXL z trzema głośnikami 7,6 cm (3") każdy. Beachboy XXL marki auna nadaje się dzięki swej mobilności i niepodatności wspaniale do odtwarzania muzyki na imprezach oraz na wolnym powietrzu.

zaopatrzona w tuner radiowy UKF z pamięcią 30 stacji, sloty USB i SD do odtwarzania MP3 z pamięci USB i kart pamięci SD, a także w zintegrowany interfejs Bluetooth, kolumna głośnikowa Bluetooth Beachboy XXL firmy auna jest gotowa na wszelkie ewentualności.

bez problemu można podłączyć smartfony, tablety albo inne źródła audio kompatybilne z Bluetooth i odtwarzać z nich muzykę. Najważniejszymi funkcjami odtwarzania: odtwórz, pauza, kolejny utwór można także sterować przez sparowane urządzenie.

Do podłączenia zewnętrznych urządzeń audio, takich jak odtwarzacz CD albo odtwarzacz MP3, jest do dyspozycji wejście AUX. Wbudowany akumulator gwarantuje długi czas pracy od 3 do 5 godzin i uniezależnia Beachboy XXL auna od stacjonarnych źródeł zasilania elektrycznego.

‎Ładowanie następuje przy pomocy kabla USB w komputerze albo przez adapter USB do ładowania w gniazdkach elektrycznych. Komfortowy transport zagwarantuje poręczny uchwyt transportowy na górnej stronie kolumny.

pokrywa wykonana z płyty drewnianej MDF jest trwała i niepodatna. Kolumna głośnikowa Beachboy producenta auna posiada przyciągającą wzrok, strukturyzowaną powierzchnię, a czarne obramowanie głośników stanowi odświeżający akcent całości.

Imprezowy nastrój podkreślają głośniki w odcieniu niebieskim.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria