• Producent: Baseus
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

Baseus Let''s go fluorescencyjny, świecący w ciemności pasek do słuchawek Apple AirPods 2gen / 1gen

Problem z wiecznie zagubionymi słuchawkami AirPods? Stracony czas spędzony na ich szukaniu w czeluściach plecaka czy torebki? dzisiaj te problemy odchodzą już do przeszłości. Dzięki fluorescencyjnemu paskowi na szyję łatwo namierzysz słuchawki nawet w ciemności. Używając ich podczas treningu po zmroku czy w pochmurny dzień, rozszerzysz swoją widoczność. Nie sposób odmówić im też designerskiego wyglądu, który liczy się podczas uprawiania sportu.

Specyfikacja:

  • marka: Baseus,
  • Materiał ABS + żel silikonowy

Wygoda używania

w trakcie trenowania na siłowni czy biegania Ci trzeba gadżetów, które będą wygodne i stabilne. Zrezygnuj z konwencjonalnych słuchawek, a zastąp je tymi na fluorescencyjnym kabelku. Umieszczone na smyczy nie kołyszą się w rytm Twoich ruchów, a pozostają na swoim miejscu. Nie ograniczają Ci ani widoczności ani swobody ruchów.

System zakładania słuchawek jest prosty i szybki. Magnetyczne uchwyty w profilu półkola zakładane na szyję są wyjątkowo stabilne i genialnie do niej przylegają. Kiedy nie używasz słuchawek wystarczy, że wyciągniesz je z uszu i swobodnie puścisz. Przed zgubieniem ochroni je uchwyt wyekwipowany w dwa obciążniki, które stosownie balansują środek ciężkości. Nie też dodatkowych kieszeni w swoim sportowym stroju, żeby przechowywać nieużywany gadżet.

Bezpieczeństwo

Słuchawki na fluorescencyjnym pasku podnoszą poziom bezpieczeństwa sportowca po zmroku. Dla tych, którym zależy na najwyższej jakości tworzyw interesująca będzie wiadomość, że słuchawki powstały z silikonu przychylnego skórze — nawet długo wykorzystywanie nie powodując obtarć ani podrażnień.

Designerski wygląd

Uprawianie sportu jest przyjemniejsze, kiedy ubierzesz się stylowo i zaopatrzysz w firmowe, designerskie gadżety. Wiedzą o tym projektanci firmy Baseus, którzy stworzyli te wygodne czarno-żółte i różowo-białe słuchawki na magnetycznym kablu. Ich wygląd i wyposażenie ograniczyli do minimum, aby zapewnić Ci przyjemność korzystania z minimalistycznego produktu. Subtelne detale, proste formy to esencja postępowości.

W każdych warunkach

Gdy się spocisz lub zapragniesz biegać w deszczu, zabierz ze sobą wodoodporne słuchawki. Baseus Let''s go Fluorescent Ring Sports są adekwatnie bronione choćby w skomplikowanych warunkach atmosferycznych. Skala wodoodporności jest zdefiniowana na IPX4, co potwierdziło ponad 3000 wytwarzanych testów.

potężna budowa akcesorium powoduje, że jest ono wytrzymałe choćby w czasie intensywnego wysiłku. Składa się z kabla o wysokiej elastyczności i jest wytrzymałe na szarpanie i pociągnięcia, nie pęka. Z kolei osłonki na słuchawki pozostają miękkie, przychylne dla skóry i nadzwyczajnie bronione przed kurzem lub innymi zanieczyszczeniami.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria