• Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

fachowy system audio PA15 firmy Blaupunkt to artykuł stworzony po to, aby spełniać wymagania użytkowników lubiących sobie nieprzeciętną jakość dźwięku w każdych warunkach. mocna pokrywa, wyjątkowo mocny wzmacniacz czy wysokiej jakości przetworniki, w tym głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 38cm!!! To tylko kilka cech tego towaru, które sprawią, że będzie on idealny do Twojej firmy, siłowni, salonu SPA czy fitness i uświetni przyjęcie w domu albo ogrodzie.


BEZPRZEWODOWA MOC


kompletna moc muzyczna systemu PA15 wynosi 700 Watt. Tak spora wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zagwarantuje nieporównane doznania akustyczne. Dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować równocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 9 godzin. Dodatkowo za pomocą gniazda na tylnym panelu możliwe jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12V.

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ


wbudowany moduł Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości maszyn przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu obudowy znajdują się panel sterujący oraz zestaw złącz - wejście i wyjście AUX, port USB oraz czytnik kart SD o maksymalnej objętości do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszystkiego rodzaju pamięci mobilnych i urządzeń przenośnych podłączonych za pomocą przewodu. Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi oferującemu tryby: normal, rock, pop, classic, jazz i news, dźwięki możesz dostosować do swoich upodobań. Na tylnym panelu znajdują się w dodatku pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości.


zastosowanY TUNER FM


Jeśli nie dysponujesz przenośnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki zaimplementowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji radiowych. Tak znaczna liczba sprawi, iż nie trzeba za każdym razem wyszukiwać swej ulubionej rozgłośni.


WYGODA stosowanIA


Całym systemem możesz komfortowo sterować zdalnie dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi. Dla Twojej wygody, system wyekwipowany został na dodatek w kółka oraz wysuwany uchwyt, dzięki którym można go bezpiecznie transportować, a znajdujące się w dolnej części obudowy gniazdo do statywu zezwala na jego zrównoważone zamocowanie, gdy wykorzystywany jest stacjonarnie.Â

FUNKCJA KARAOKE


Kolejną cechą uwydatniającą PA15 jest funkcja karaoke z mikrofonem, która uatrakcyjni każde przyjęcie, a każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to znakomita zabawa równocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów urządzenie posiada niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. Możliwa jest ponadto optymalizacja efektu „echa” przy pomocy oddzielnego pokrętła. Dopełniające wejście mikrofonowe może obsługiwać na przykład opcjonalne urządzenie bezprzewodowe. Dzięki temu, iż całość zamknięta jest w jednej obudowie system audio PA15 jest wyśmienitą alternatywą dla wszystkiego rodzaju wież i tradycyjnych sprzętów z oddzielnymi kolumnami.


Jeśli jeden głośnik to dla Ciebie za niewiele, przy pomocy wejść i wyjść AUX możesz podłączyć do niego kolejny! Jeden z nich staje się jednostką główną z której kontrolujesz wszystkie źródła dźwięku a drugi podwaja oferowaną moc!


Przekonaj się, ile radości daje słuchanie muzyki na mistrzowskim sprzęcie!

towar
firma
Kod producenta
Blaupunkt PA15
EAN
5901750501883
informacje podstawowe
Czarno-niebieski
Brak danych
informacje technologiczne
Łączna moc zestawu RMS [W]
700
Brak danych
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria