Blaupunkt System audio PS10DB LED Karaoke, 1_646255

chwilowy brak towaru

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

System audio PS10DB LED Karaoke

Nie ma korzystnej imprezy, bez korzystnej i głośnej muzyki trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Ludzie od za każdym razem potrzebowali towarzystwa muzyki podczas swoich spotkań. W latach czterdziestych ubiegłego wieku słuchali muzyki na żywo, a gdy pod strzechy zagościły gramofony, odtwarzali muzykę z płyt winylowych. Gdy pojawiły się magnetofony, w trakcie imprez i spotkań zaczęto bawić się w towarzystwie boomboxów, a następnie przy wieżach stereo odtwarzających płyty kompaktowe.

innowacyjna technologia sprawia, że odtwarzanie dźwięku jest jeszcze łatwiejsze, dzięki bezprzewodowym głośnikom imprezowym, które są poręczne, przenośne i wystarczająco solidne, by drżały szyby w oknach! starczy tylko zjednoczyć swój smartfon z głośnikiem i bawić się przy dźwiękach ulubionych utworów z prywatnej biblioteki muzycznej albo korzystać z zasobów serwisów streamingowych.

Najnowszy system audio marki Blaupunkt PS10DB jest nadzwyczajnym rozwiązaniem dla zapewnienia adekwatnego poziomu głośności oraz uzyskania dźwięku z wielu przeróżnych źródeł. Urządzenie zaimplementowany moduł Bluetooth, dzięki któremu można odtwarzać ulubione utwory zapisane w pamięci smartfona, tabletu czy komputera, a jeśli są one połączone z Internetem, osiągalne jest korzystanie z wielu rozgłośni internetowych i niezliczonych serwisów muzycznych.

Głośnik zaopatrzony jest w czytnik kart SD oraz złącze USB. Podłączając kompatybilne nośniki o maksymalnej pojemności do 32 GB, można odtwarzać pliki muzyczne zapisane w formacie MP3 i WMA.

Na górnym panelu urządzenia zlokalizowane jest na dodatek gniazdo AUX, dzięki któremu do głośnika możemy podłączyć sporo innych źródeł dźwięku, takich jak przenośny odtwarzacz MP3,również mikser muzyczny lub konsolę DJ.
PS10DB wyposażony jest ponadto w tuner FM, który zezwala na zapamiętanie do 40 dostępnych stacji radiowych i ich wygodne odsłuchiwanie, bez konieczności każdorazowego strojenia.

Najnowszy w portfolio marki system audio posiada wzmacniacz generujący potężną moc maksymalną na poziomie 1200 Wattów, co daje możliwość nagłośnienia całkiem szerokiej imprezy. Trafne ustawienie dźwięku gwarantuje zaimplementowany equalizer z sześcioma trybami: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country. Obsługę całego głośnika ułatwia załączony pilot zdalnego sterowania.

Kolejną ważna funkcją PS10DB jest funkcja karaoke, z dołączonymi w zestawie dwoma mikrofonami bezprzewodowymi. Starczy je uruchomić, dostroić barwę i jakość dźwięku za pomocą optymalnych pokręteł do regulacji głośności wyjściowej, tonów niskich i wysokich, a także echa i można zacząć śpiewać. O dodatkowe efekty zadba, umieszczone z przodu i na górze urządzenia, kolorowe oświetlenie LED z ośmioma różnymi trybami. Wyłącz światło, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! Efekty świetlne na suficie pozwolą stworzyć Ci klimat disco.

Urządzenie jednocześnie zasilanie sieciowe jak także zaimplementowany akumulator, którego czas ładowania wynosi około 6 godzin, a czas odtwarzania waha się w zakresie od 2 do 4 godzin, w zależności od wybranego poziomu głośności. Stan naładowania baterii można sprawdzić na wskaźniku umieszczonym na wbudowanym w obudowę wyświetlaczu LED. Dzięki uchwytom na górnym panelu, a także zamocowanym kółkom, głośnik możemy z łatwością i wygodnie przenosić.

PS10DB to wielofunkcyjne urządzenie, rewelacyjnie stanie na wysokości zadania ono w roli głośnika imprezowego, lecz może też być wykorzystywany jako źródło dźwięku w sali do ćwiczeń, w trakcie konferencji, przyjęć w plenerze oraz do codziennego stosowania w pokoju nastolatka.EAN: 5901750502064
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT PS10DB
typ: Kolumny
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Pilot
Moc głośników (sumaryczna): 1200 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Zasilanie: Akumulatorowo-sieciowe
Akcesoria w pakiecie: Pilot zdalnego sterowania Mikrofon bezprzewodowy do karaoke x 2
Kolor: Czarny
wymiary: 322 x 940 x 377 mm
Waga: 17.58 kg
Pozostałe cechy: Odtwarzacz SD Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 40 stacji Equalizer: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country Funkcja karaoke ekran LED Kolorowe oświetlenie Disco LED

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria