Dudao bezprzewodowy głośnik z aux zegarek, radio fm i budzik + czytnik kart micro sd czarny (y5 black) - czarny

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dudao
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

Dudao bezprzewodowy głośnik z AUX zegarek, radio FM i budzik + czytnik kart micro SD

Miewasz problem z porannym wstawaniem? Zadbaj o to, aby każdy poranek budził Cię muzyką, którą lubisz. Pomoże Ci w tym wielofunkcyjny i bezprzewodowy głośnik stereo z funkcją budzika. Połącz go z telefonem, laptopem lub innym urządzeniem przez Bluetooth albo przewód AUX i zacznij dzień w towarzystwie porywających rytmów albo codziennych wiadomości radiowych.

Słuchaj muzyki przez Bluetooth, przewód AUX lub kartę micro SD

To urządzenie pozwoli Ci cieszyć się muzyką i słuchać nagrań ulubionych książek albo stacji radiowej gdziekolwiek jesteś. Estetyczny i ergonomiczny głośnik z budzikiem jest kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w łącze bezprzewodowe Bluetooth. Posłuchaj muzyki ze swojej kolekcji, którą gromadzisz na smartfonie lub notebookie za każdym razem, kiedy masz na to ochotę. Głośnik w dodatku czytnik kart SD, z której można odtwarzać na nim muzykę.

funkcjonalna podstawka na telefon

Zegarek może służyć także za uchwyt / podstawkę na telefon. Dzięki tej funkcji możesz odkładać telefon codziennie w to samo miejsce przed pójściem spać, a następnego ranka przestaniesz go szukać tak jak wcześniej. Taka funkcja przyda się też, kiedy włączysz film na telefonie. Będziesz mógł komfortowoj oglądać ulubione seriale i to z udoskonalonym dźwiękiem niż z niewiele znaczących głośniczków zastosowanych w telefon. Podstawka jest dedykowana do telefonów o maksymalnej grubości 10mm (grubość z etui).

zestaw głośnomówiący

Kiedy chcesz porozmawiać poprzez telefon, a jednocześnie jesteś zajęty inną czynnością wystarczy,zbratasz telefon z głośnikiem, a on zmieni się w pakiet głośnomówiący. Będziesz mógł komfortowo porozmawiać ze znajomymi np. W trakcie przygotowywania pysznego obiadu lub pracy domowej.

Zasilanie z gniazdka

Żeby zegarek mógł pracować podłącz go do gniazdka elektrycznego, w miejscu, które Ci najszczególniej odpowiada. Możesz do tego użyć ładowarki od telefonu, który już posiadasz (budzik ma zaimplementowany port micro USB do ładowania). Oprócz tego wbudowany akumulator o obszerności 1500 mAh, dzięki któremu postawisz go gdzie chcesz. W komplecie wynajdziesz przewód micro USB o długości 15 cm.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria