• Producent: Dudao
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

Dudao bezprzewodowy głośnik z AUX zegarek, radio FM i budzik + czytnik kart micro SD

Miewasz problem z porannym wstawaniem? Zadbaj o to, aby każdy poranek budził Cię muzyką, którą lubisz. Pomoże Ci w tym wielofunkcyjny i bezprzewodowy głośnik stereo z funkcją budzika. Połącz go z telefonem, laptopem lub innym urządzeniem przez Bluetooth albo przewód AUX i zacznij dzień w towarzystwie porywających rytmów albo codziennych wiadomości radiowych. Jego rozmiary wynoszą: 12 cm x 11 cm x 6,7 cm.

Słuchaj muzyki przez Bluetooth, kabel AUX lub kartę micro SD

To urządzenie pozwoli Ci radować się muzyką i słuchać nagrań ulubionych książek lub stacji radiowej gdziekolwiek jesteś. Estetyczny i poręczny głośnik z budzikiem jest kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w łącze bezprzewodowe Bluetooth. Posłuchaj muzyki ze swojej linii, którą gromadzisz na smartfonie albo notebookie zawsze, kiedy masz na to ochotę. Głośnik ponadto czytnik kart SD, z której można odtwarzać na nim muzykę.

funkcjonalna podstawka na telefon

Zegarek może służyć także za uchwyt / podstawkę na telefon. Dzięki tej funkcji możesz odkładać telefon codziennie w to samo miejsce przed pójściem spać, a następnego ranka przestaniesz go szukać tak jak wcześniej. Taka funkcja przyda się też, kiedy włączysz film na telefonie. Będziesz mógł wygodniej oglądać ulubione seriale i to z udoskonalonym dźwiękiem aniżeli z drobnych głośniczków zastosowanych w telefon. Podstawka jest przeznaczona do telefonów o maksymalnej grubości 10mm (grubość z etui).

komplet głośnomówiący

Kiedy chcesz porozmawiać poprzez telefon, a równocześnie jesteś zajęty inną czynnością starczy,zespoisz telefon z głośnikiem, a on zmieni się w pakiet głośnomówiący. Będziesz mógł komfortowo porozmawiać ze znajomymi np. Podczas przygotowywania pysznego obiadu albo pracy domowej.

Zasilanie z gniazdka

Żeby zegarek mógł pracować podłącz go do gniazdka elektrycznego, w miejscu, które Ci najszczególniej odpowiada. Możesz do tego wykorzystać ładowarki od telefonu, który już posiadasz (budzik ma wbudowany port micro USB do ładowania). Oprócz tego zastosowany akumulator o obszerności 1500 mAh, dzięki któremu postawisz go gdzie chcesz. W komplecie odszukasz przewód micro USB o długości 15 cm.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria