• Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

mobilny głośnik Bluetooth to urządzenie, które niepozorne spotkanie z przyjaciółmi zmieni w całkowitą muzyki imprezę. Możemy go wziąć ze sobą wszędzie – na plażę, do parku, czy do ogrodu i cieszyć się dźwiękami ulubionej muzyki kiedy i gdzie tylko chcemy.Korzyści: To pierwszy w ofercie marki Blaupunkt mobilny głośnik z funkcją True Wireless Stereo.

Oznacza to, że BT22TWS to tak naprawdę dwa głośniki w jednym, połączone przy pomocy Bluetooth i dysponujące mocą wyjściową 8 W RMS każdy. Wyposażenie urządzenia w funkcję TWS zezwala na korzystanie z głośnika na trzy zróżnicowane sposoby.

Bezprzewodowa transmisja sygnału audio, dzięki technologii Bluetooth, pozwala odtworzyć wybrane utwory muzyczne z urządzenia takiego jak tablet, smartfon czy notebook i nadać rytm wielu powszednim czynnościom.

Głośnik wbudowane dwa akumulatory o łącznej obszerności 3000 mAh (2 x 1500 mAh), które umożliwiają odtwarzanie ulubionych utworów nawet do 8 godzin BT22TWS jest wodoodporny, co bez wątpienia docenią miłośnicy wypoczynku nad wodą.

Bezpiecznie można go wziąć na basen, na plażę, a nawet na łódkę, gdyż nie straszne jest mu zachlapanie wodą, a nawet minimalny deszcz.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria