• Producent: JBL
  • Kategoria: Pozostałe głośniki i akcesoria

Legendarne brzmienie JBL zawsze z Tobą


Bezprzewodowy głośnik JBL Flip 5 pokochają wszyscy miłośnicy muzyki, którzy nie wyobrażają sobie spędzania czasu bez słuchania ulubionych kawałków, bez względu na to czy są akurat w domu, czy biwakują wśród dzikiej przyrody. Wystarczy, iż weźmiesz ze sobą telefon albo jakiekolwiek inne urządzenie odtwarzające muzykę, sparujesz je z głośnikiem Flip 5 i wciśniesz Play, a do Twoich uszu dotrą transparentnie czyste dźwięki.

Membrana bierna JBL


Usłysz basy, poczuj basy i przejrzyj basy. Dwie zewnętrzne membrany bierne w zarysie toru wyścigowego wspomagają moc drzemiącą w tym głośniku.

Baw się na całego z funkcją PartyBoost


Dzięki tej funkcji można związać jeden albo mnóstwo głośników zgodnych z PartyBoost, tak by uzyskać stereofoniczne, przestrzenne brzmienie lub dodatkową moc, potrzebną na dzikiej imprezie.

Tryb głośnomówiący


Odbieraj połączenia z poziomu głośnika za dotknięciem jednego przycisku i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem.

Wodoodporność IPX7


Głośnika Flip 5 można bez obaw używać w deszczu i nie trzeba martwić się, gdy zostanie zachlapany. Można go choćby na basen lub jezioro i zanurzać w wodzie na głębokość do 1 metra.

Wytrzymały i barwny


Flip 5 jest przystępny w 11 szałowych kolorach. Dzięki trwałemu materiałowi przysłaniającemu i wytrzymałej gumowej obudowie głośnik sprawdzi się w każdych warunkach.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe głośniki i akcesoria